Reklama

Plotki

Michał Piróg pobity!

Środa, 29 stycznia (12:47)

Michał Piróg w miniony weekend został pobity. Choreograf poinformował o tym na Instagramie.

Zdjęcie

Zdjęcie opublikowane przez Michała na Instagramie /Instagram
Zdjęcie opublikowane przez Michała na Instagramie
/Instagram

34-latek nigdy nie ukrywał, że bycie gejem i Żydem w naszym kraju nie jest łatwe. Gdy dowiedział się o swoim pochodzeniu w wieku 10 lat, czuł się szczęśliwy, że jest pierwszym pokoleniem, które nie musi tego ukrywać.

Publicznie powiedział o tym cztery lata temu, chcąc złożyć hołd swojej babce.

"Jestem dumny, że jestem gejem. Jestem dumny, że jestem Żydem" - podkreślił.

Niestety, Polska nadal jest krajem nietolerancyjnym, o czym Piróg przekonał się w miniony weekend, gdy został pobity na jednej z imprez w "tolerancyjnej" stolicy.

Gdy usłyszał, że tylko Polacy mogą pić wódkę, Żydzi nie, wyraził swój sprzeciw, w konsekwencji czego oberwał butelką w oko.

"Przyjaźń polsko-żydowska" - podpisał zdjęcie z podbitym okiem.

W swoich wcześniejszych wypowiedziach sygnalizował już, że na ulicach Warszawy wielokrotnie słyszał od rodaków, by wracał do siebie, do Izraela.

Zdjęcie

Kolejne zdjęcie opublikowane przez choreografa na Instagramie /Instagram
Kolejne zdjęcie opublikowane przez choreografa na Instagramie
/Instagram

Zdjęcie

Michał Piróg /Instagram
Michał Piróg
/Instagram

Zdjęcie

Michał Piróg /Andras Szilagyi /MWMedia
Michał Piróg
/Andras Szilagyi /MWMedia

Zdjęcie

Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola /Instagram
Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola
/Instagram

Zdjęcie

Michał Piróg /Instagram
Michał Piróg
/Instagram

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Michał Piróg pobity!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (824)

Dodaj komentarz
s!

~s! -

Nie lubię tego skrzeczącego konusa bez talentu, który uważa się za pępek świata.

NAPRAWDĘ

~NAPRAWDĘ -

Michał Piróg nie został przez nikogo uderzony - sam to wymyślił !!! :) W poniedziałkowy wieczór wybrał się z trzema znajomymi - Polakami (kobieta i 2 mężczyzn) - na dalszą wódkę do lokalu "Lenistwo", znajdującego się w pawilonach - na tyłach Nowego Światu w Warszawie. Był już wtedy mocno nietrzeźwy, ponieważ pił od wielu godzin. Tam zamówił kolejny alkohol i został obsłużony jak zawsze, czyli miło "Panie Michale, witamy...", itd. Wkrótce wyszedł na papierosa. W towarzystwie napotkanych fanów (dwóch młodych dziewczyn i chłopaka niskiego wzrostu - Polaków) wpadł na pomysł zademonstrowania im swojego "układu choreograficznego z lat dziewięćdziesiątych"... Zataczając się stracił równowagę i boleśnie zahaczył łukiem brwiowym o ścianę. Przerażeni świadkowie zdarzenia (ten sam młody chłopak) wprowadzili go do środka lokalu, przykładając husteczki do krwawiącego oka. Następnie znajomi zawieźli rannego taksówką (na własny koszt) na pogotowie przy ul. Solec - gdzie został opatrzony, po czym odwieźli do domu i ułożyli do snu. W szpitalu (polskim) wypełnili też za niego niezbędne dokumenty, ponieważ sam Piróg nie był w stanie pisać. Oto cała prawda o antysemityzmie w Polsce... Natomiast to co Pan dalej uczynił w mediach Panie Michale, jest ohydną manipulacją!!! Wierutną bzdurą służącą nie wiedzieć jakim celom i komu. Bardzo proszę nigdy więcej się tak nie zachować wobec narodu polskiego i przeprosić przynajmniej te osoby, które jako świadkowie pańskiej pijackiej żenady, otoczyły Pana w tym dniu serdeczną opieką! Gdyby Pan czegoś nie pamiętał, to zapraszam do konfrontacji z istniejącymi dowodami tego zdarzenia. Być może również dla własnego zdrowia powinien Pan skierować się na terapię alkoholową i poważnie zastanowić nad kierunkiem jaki przyjęło pańskie życie? To oczywiście Pana prywatna sprawa. Powrotu do zdrowia, Polacy trzymają za Pana kciuki! ;)

magda

~magda -

czy facet po prawej stronie na ostatnim zdjęciu to nie jest przypadkiem MAssimo z Wawa non stop?

Taka prawda

~Taka prawda -

WPIER..OL NALEŻY MU SIĘ NIE ZA TO, ŻE JEST ŻYDEM, JAKO TAKIM. ALE ŻE JEST ŻYDEM TALMUDYCZNO KABALISTYCZNYM, SATANISTĄ, JUDEOPOLONIJNYM OKUPANTEM, PEDERASTĄ I DEPRAWATOREM. I ZA TO ŻE KŁAMIE! Bo ryj sobie sam po pijaku rozwalił. > Tępić tą hołotę!!!

fe

~fe -

Mieszkam za granica i wstydze sie mowic po polsku. Pod supermarketem w centrum miasta stoi radiowoz, bo zlapali na kradziezy podchmielonego Polaka, ktory na co dzien przesiaduje z innymi rodakami na przystanku tramwajowym kolo dworca. Spanikowany latal po tym supermakecie za ochorniarzem, i tlumaczyl sie po polsku komus, kto naszej mowy moze nawet nigdy nie slyszal. Inny obrazek: wyszlam do pubu z moja jedyna znajoma z Polski. Zarabia duzo, ale przed zamowieniem porcji ""country cuts" do piwa, dokladnie sprawadza cene, do tego z fatalnym, polskim akcentem. Dlatego od ludzi, ktorzy szumie zwa sie tu "polonia" i chodza do kosciola, zeby obrabiac innym plecy (tfu tfu) trzymam sie z daleka. To tak a propos tej slynnej polskiej dumy narodowej, o ktorej co niektorzy tu sie rozpisali.

Marek

~Marek -

Jestem Gejem i wstydzę się za niego i jemu podobnych. Po co się tak tym obnosi,to prywatna sprawa i nie trzeba tego ogłaszać całemu światu.Lansuje się swoją orientacją bo nic innego nie ma do zaproponowania... Zwykły błazen.

luna47

~luna47 -

szkoda, lubię go. ..., współczuję.., zacofany kraj!

Przemek

~Przemek -

Duzo nienawisci w waszych komentarzach jest.Ja tez nie jestes za gejami ,ale nie bije ich za to

obiektywny

~obiektywny -

Tak właśnie trzeba robić z pedałami obnaszącymi się swoim homoseksualizmem

Taka prawda

~Taka prawda -

WPIER..OL NALEŻY MU SIĘ NIE ZA TO, ŻE JEST ŻYDEM, JAKO TAKIM. ALE ŻE JEST ŻYDEM TALMUDYCZNO KABALISTYCZNYM, SATANISTĄ, JUDEOPOLONIJNYM OKUPANTEM, PEDERASTĄ I DEPRAWATOREM. I ZA TO ŻE KŁAMIE! Bo ryj sobie sam po pijaku rozwalił. > Tępić tą hołotę!!!