Reklama

Plotki

Mąż Chylińskiej nie pracuje. To ona zarabia na dom!

Wtorek, 28 maja 2013 (08:00)

Agnieszka Chylińska (37 l.) nie ukrywa, że to ona jest głównym żywicielem rodziny, a jej małżonek zajmuje się domem i wychowywaniem dzieci.

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN
Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN

Jurorka "Mam talent" w styczniu urodziła trzecie dziecko - córkę Krysię. Jak mówi, na niej obecnie spoczywa ciężar utrzymania rodziny. Dlatego też wzięła ostatnio udział w reklamie firmy ubezpieczeniowej, na której zarobiła 700 tys. zł. Niebawem na rynku ukaże się także druga część książki dla dzieci "Zezia i Giler".

W programie "Dzień dobry TVN" Agnieszka przyznała, że jest tak zaabsorbowana rodziną i zarabianiem pieniędzy, że nie ma czasu na nagranie nowej płyty.

"Dzięki temu, że mój mąż zrezygnował ze swoich wszelakich ambicji zawodowych i siedzi z dziećmi, ja jeszcze mogę próbować coś zrobić. Marek jest cudowny. To jest takie zaprzeczenie typu macho" - stwierdziła Chylińska.

"Ja siebie o taką płodność nigdy nie podejrzewałam. (...) Postanowiłam bardzo radykalnie podejść do macierzyństwa. My mamy nasze dzieci dla nas, nie dla guwernantek, niań, w związku z czym jesteśmy z nimi 24 godziny na dobę i to jest masakra. Natomiast dobrze je znamy. I to jest cudowne".

Wokalistka podkreśliła również, że kocha swoje obecne życie przede wszystkim za "ogromne zaskoczenie". Wcześniej zupełnie nie planowała i nie chciała tak żyć.

"Ja cały czas się zastanawiam, czy to jest to, czego chcę" - dodała.

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN
Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN
Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVN
Agnieszka Chylińska, fot.Dzień dobry TVNArtykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Mąż Chylińskiej nie pracuje. To ona zarabia na dom!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (218)

Dodaj komentarz
HIHI

~HIHI -

CHYLINSKA TO TAKI BABOCHLOP KASE TRZEPAC LEKKO I TO JEST TO .

*

~* -

Jak któraś chce zobaczyć podryw lesbijski niech idzie na koncert kombii, tam cała hołota po o.n.a chodzi, widziałam jak jakaś lesba podeszła do nieznanej sobie laski i zaczęła ja swoimi cycami cały czas trącać przy tańczeniu - to był jej podryw serio, nie wierzyłam oczom ,że te zboki są tak bezczelne bleee

Kleofas

~Kleofas -

Lubie ją chociaż zmiana stylu muzycznego z ciężkiego rocka na muzykę taneczną jest żenujące.Co się nie robi dla pieniędzy...

ewka

~ewka -

Niektórym żal aż d..ę ściska.Aga to zaradna,szczera kobitka.Uwielbiam ją

b-stok

~b-stok -

juz tak ładnie kobieco wyglądała a tu cuś sie popsuło........ ;] i te paskudne tatuaze fuj !!!!!! - aga wykasuje je

A jak

~A jak -

IDEAŁ ŻONY - jeśli są tu panie chętne na małżeństwo, ale boją się że będę ograniczał ich karierę, prace itd. NIE BÓJCIE SIĘ !!! Będę siedział w domu, pilnował dzieci, gotował, oglądał tv - a wy se pracujcie, nawet nadgodziny, i kase do domu !!!

rvcr

~rvcr -

znowu się chłopska zrobiła ,a już była kobieca !

wiedząca

~wiedząca -

Czemu nie pochwali się, ze ta zmiana to jest efekt chodzenia latami do psychologa, niech da jego namiary, robi cuda...wmówił jej takie rzeczy, rany szkoda, że dalej wygląda jak przebrany chłop , tylko teraz za babę lekkich obyczajów...niech się pochwali kałmuckimi (azjatyckimi ) przodkami haha, jak już taka "szczera"..

mm

~mm -

Agnieszka od dawna wygląda cudownie teraz tym bardziej..... Jest szczera i nie owija w bawełne!!! Widać że zluzowała kobieta....Bardzo lubię oglądać ja na wizji i słuchać jej piosenek !!

tesa

~tesa -

Co z Was za ludzie......przecież powiedziała,że dzieci są dla nich a nie dla nianiek itd., i to jest piękne....każda chwila jak rośnie dzieciak jest piękna i nigdy się nie powtórzy....brawo dla rodziców.....dzieci są z nimi a nie z obcymi.