Reklama

Plotki

Kwaśniewska grozi, że zniknie z show-biznesu!

Wtorek, 23 kwietnia 2013 (09:35)

Aleksandra Kwaśniewska (32 l.) przyznała, że ogromne zainteresowanie mediów jej osobą coraz bardziej zaczyna ją męczyć. Zastanawia się, czy na dobre nie zniknąć z salonów...

Zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska /Baranowski /AKPA
Aleksandra Kwaśniewska
/Baranowski /AKPA

Prezydentówna zrobiła sobie ostatnio dłuższą przerwę od bywania. Postanowiła nieco odpocząć po niedawnym ślubie, który stał się jednym z największych widowisk medialnych w tym kraju. Zajęła się życiem rodzinnym i w ramach podróży poślubnej zaczęła podróżować po świecie. Ostatnio wróciła z Wietnamu, gdzie spędziła fantastyczny czas z ukochanym Kubą Badachem (37 l.).

Do życia publicznego wróciła dopiero w połowie kwietnia, pojawiając się na jednej z premier teatralnych, nie odmówiła sobie także polansowania na Fashion Weeku w Łodzi. Media od razu obwieściły wielki powrót Oli i zaczęły spekulować na temat jej domniemanej ciąży, na którą tak z wytęsknieniem czekają jej rodzice.

Okazuje się jednak, że Oleńka czuje się tym ogromnym zainteresowaniem nieco przytłoczona i żałuje, że wróciła. Postanowiła z tej okazji nieco się poużalać na łamach jednego z magazynów.

"Zeszły rok wyeksploatował mnie medialnie dużo bardziej, niż bym sobie tego życzyła. Miałam nadzieję, że kiedy ograniczę moją obecność w mediach do obowiązków zawodowych (...) to rozbuchane zainteresowanie moim życiem prywatnym się zmniejszy. Szczerze mówiąc, gdy widzę te reakcje na moje sporadyczne wyjścia, doszukiwanie się za każdym razem dodatkowych kilogramów na brzuchu lub twarzy, to zastanawiam się, czy jednak nie lepiej było siedzieć w domu" - zastanawia się we "Fleszu".

Może faktycznie to byłoby najlepsze rozwiązanie. Tęsknilibyście za nią?

Zdjęcie

Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś /Antoniak /MWMedia
Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś
/Antoniak /MWMedia

Zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska /Antoniak /MWMedia
Aleksandra Kwaśniewska
/Antoniak /MWMedia

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Kwaśniewska grozi, że zniknie z show-biznesu!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 234,

przeczytane przez: 351 osób Dodaj komentarz