Reklama

Plotki

Kotulanka w bardzo kiepskiej formie. Co się dzieje?

Sobota, 13 lipca 2013 (05:31)

Agnieszka Kotulanka (56 l.), gwiazda "Klanu", ma poważne problemy...

Zdjęcie

Agnieszka Kotulanka /Krzysztof Kuczyk /Agencja FORUM
Agnieszka Kotulanka
/Krzysztof Kuczyk /Agencja FORUM

To miał być kolejny pracowity dzień na planie serialu "Klan". Aktorzy i obsługa techniczna z niecierpliwością czekali na odtwórczynię roli Krystyny Lubicz. Jej przyjaciel i serialowy małżonek Tomasz Stockinger próbował uspokoić wszystkich, zapewniając, że Agnieszkę na pewno zatrzymały ważne sprawy.

Dzwonił do niej co chwilę, ale komórka milczała. Gdy pojawiła się w drzwiach planu, wszyscy zdrętwieli. Była kontuzjowana. Tłumaczyła, że spadła ze schodów. Nie mogła grać. Kolejnego dnia nie przyszła do pracy wcale.

Gdy koledzy zainteresowali się problemem, potrzebna była interwencja lekarza. W związku ze złym stanem aktorki trzeba było natychmiast zmienić cały scenariusz. Postanowiono wysłać bohaterkę za granicę, gdzie poważnie zachoruje...

Nie jest tajemnicą, że praca z Agnieszką Kotulanką bywała trudna. Częste spóźnienia, zły humor, rozdrażnienie, negatywnie wpływały na resztę zespołu. Choć szefowie produkcji wiedzieli o tym, nie chcieli pozbywać się głównej bohaterki.

Z badań popularności aktorów prowadzonych przez TVP wynikało, że jest ulubienicą widzów, więc zwolnienie jej nie byłoby trafnym posunięciem. Producenci cierpliwie czekali, aż Kotulanka poskłada swoje rozsypane życie. Niestety, sprawy kompletnie wymknęły się jej spod kontroli.

Skąd te emocjonalne zawirowania? Los nie szczędził jej przykrych przeżyć. Została sama z dwójką małych dzieci, gdy ich ojciec Jacek Sas-Uhrynowski wybrał lepsze życie w Kanadzie. Bez pieniędzy, bez pracy musiała stoczyć walkę o przetrwanie rodziny.

Jej kolejne związki rozpadały się. Aż pojawił się kolega z teatru Paweł Wawrzecki. Zaprzyjaźnili się w połowie lat 90-tych. Ona była po rozwodzie, on w separacji z Barbarą Winiarską. Jednak, gdy żona aktora zmarła, on postanowił zająć się swoją niepełnosprawną córką Anią, oddalił się od Kotulanki.

To wtedy ich związek przeszedł poważny kryzys. Choć para rozstała się, nadal utrzymywała poprawne relacje. Jednak wieść o tym, że Wawrzecki ożenił się z milionerką z USA, sfrustrowała ją.

"Od tamtej pory Agnieszka znów straciła harmonię, sytuacja ją przerosła" - mówi jej dobra znajoma w rozmowie z "Na Żywo". Rozedrganie emocjonalne doprowadziło do tego, że nawet więzy łączące ją z córką i synem rozluźniły się. Jednak ani jej bliscy, ani ekipa serialu nie tracą nadziei, że gwiazda znajdzie dość siły, by wrócić do dobrej formy.

Zdjęcie

Agnieszka Kotulanka /Andras Szilagyi /MWMedia
Agnieszka Kotulanka
/Andras Szilagyi /MWMedia

Zdjęcie

Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger /MWMedia
Agnieszka Kotulanka i Tomasz Stockinger
/MWMedia

A. Kryńska

28/2013

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Na żywo

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Kotulanka w bardzo kiepskiej formie. Co się dzieje?

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (205)

Dodaj komentarz
zuzuś

~zuzuś -

To efekt luzackiego życia. Czy ktoś może spóźniać sie notorycznie do pracy? albo marudzić dla szefa? od razu won z zakładu a tu rozczulaja sie. Nie jest jedyną ani ostatnią kobietą którą zostawił mąż. Tylko,że te kobiety żyją za najniższą krajowa i nie mają czasu na marudzenie. Ta Aktorka może pozwolić sobie na regeneracje organizmu na luksusowym urlopie a Kowalska? albo pracuje w tesco albo w biedronce i nie marudzi!!! bo żyć trzeba. Latka lecą a na cycuszkach juz nie można zarobić jak Radwańska. Do roboty!!!

kra

~kra -

Smutne, że przyjaciele zostawiają w biedzie. Lubiłam Pana Stockingera, szkoda, że nie chce pomóc serialowej żonie....

Fanka.

~Fanka. -

Nie oglądam Klanu, ale Panią Agnieszkę znam z innych produkcji i lubię ją bardzo. Pani Agnieszko, niech się Pani trzyma !!! Wielu ludzi czeka na Pani powrót i wyjście na prostą. Życie jeszcze się do Pani uśmiechnie.

kotka

~kotka -

Agnieszko też mam 56 lat,jestem biolożką, pływam ,jeżdzę na Krymskie wakacje sama bez chlopa, mam pasje fotograficzną, operową ,teatralną ,życie jest naprawdę cudowne. Czytam Mickiewicza, Achmatową. Stań i uwierz w siebie. Popatrz w lustro. Zapomnij o tych kundlach bliskich, często podszeptujący fałsz .Jesteś piękna !!!

Bez nałogów.

~Bez nałogów. -

Po co się pchało w nałogi??? Tak trudno żyć normalnie,bez gwiazdorstwa .To są właśnie skutki.Życzę zdrowia.

Helena

~Helena -

Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią ,żeby miała Pani tyle siły i zaczęła na nowo i nie oglądała się wstecz...Też miałam podobne problemy , naprawdę ma je wiele kobiet. Nie dajmy się....Walczmy...Helena

czarna

~czarna -

Kiedy Klan zejdzie wreszcie z Anteny???????????Nie da się tego już oglądac

wojtek

~wojtek -

Moi drodzy aktorstwo to jest ciężka praca. Co tu myślisz jeden z drugim, że taki dzień zdjęciowy to jak se górnik czy hutnik odwali szychtę w hucie czy na kopalni???

SARA

~SARA -

CO NAS OBCHODZI JEJ ŻYCIE .WYCHOWAŁAM DWÓJKĘ DZIECI I PRACOWAŁAM CZY ODEJSCIE CHŁOPA TO TRAGEDIA NIE PRZESADZAJCIE ..WIDOCZNIE COŚ Z TĄ PANIĄ JEST NIE TAK ŻE CHŁOPY OD NIEJ ODCHODZĄ KTO BY Z NIĄ WYTRZYMAŁ..HEHEH A WOGÓLE NIE NAZYWAJCIE JEJ GWIAZDĄ NO JAK Z NIEJ GWIAZDA! JUZ DAWNO BY JĄ WYRZUCILI Z SERIALU TAKA STARĄ MARUDE? TO BY DOPIERO UPADŁA...

b

~b -

le tragedia,...