Reklama

Plotki

Kora znowu choruje

Sobota, 18 października 2008 (06:00)

Popularna piosenkarka Kora (57 l.) nie może na dobre wyleczyć się z depresji. Leki przywracają ją do normalności na krótko. Po chwilach dobrego samopoczucia, smutek wraca ze zdwojoną siłą...

Zdjęcie

Kora /fot.Krzysztof Kuczyk   /Agencja FORUM
Kora /fot.Krzysztof Kuczyk  
/Agencja FORUM
Kora Jackowska w programie Szymona Majewskiego pojawiła się niedawno tylko i wyłącznie ze względu na promocję płyty "Metamorfozy". Starała się uśmiechać, maskować złe samopoczucie.

Cierpiąc na depresję, nauczyła się publicznie ukrywać obniżenie nastroju, jednak przyjaciele artystki wiedzą, że tak naprawdę jej mózg generuje bardzo niebezpieczne, czarne myśli.

Kiedyś może to się skończyć tragicznie, zważywszy na to, że Kora próbowała już popełnić samobójstwo. (ZOBACZ)

"To choroba smutku. Można nad nią zapanować, ale trzeba się leczyć. Jest lekarz, są leki. Niektórzy mówią, że nie pomagają. Mnie pomogły" - wyznała Kora. Choroba jednak powróciła.

Depresja u piosenkarki objawia się również unikaniem fotografów: "Zawsze chętnie pozowała, a ostatnio wyraźnie tego nie chce. Dopiero gdy widzi, że inne gwiazdy pozwalają sobie robić zdjęcia, zaczyna z nami współpracować. To do niej niepodobne" - mówi jeden z fotografów.

Psycholog Dorota Krzywicka radzi, by piosenkarka nie zmuszała się do publicznych występów: "Granie wesołka wyczerpuje resztki sił człowieka w depresji, a i tak nikt na to przedstawienie nie da się nabrać.

Uważny obserwator dostrzeże, że spod maski błazna kapią łzy. Człowiek w depresji ma prawo do swoich odczuć i nie wolno go zmuszać, by im zaprzeczał" - mówi Krzywicka w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl
  • Więcej na temat:Kora

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Kora znowu choruje

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 34,

przeczytane przez: 51 osób Dodaj komentarz