Reklama

Plotki

Kora znowu choruje

Sobota, 18 października 2008 (06:00)

Popularna piosenkarka Kora (57 l.) nie może na dobre wyleczyć się z depresji. Leki przywracają ją do normalności na krótko. Po chwilach dobrego samopoczucia, smutek wraca ze zdwojoną siłą...

Zdjęcie

Kora /fot.Krzysztof Kuczyk   /Agencja FORUM
Kora /fot.Krzysztof Kuczyk  
/Agencja FORUM
Kora Jackowska w programie Szymona Majewskiego pojawiła się niedawno tylko i wyłącznie ze względu na promocję płyty "Metamorfozy". Starała się uśmiechać, maskować złe samopoczucie.

Cierpiąc na depresję, nauczyła się publicznie ukrywać obniżenie nastroju, jednak przyjaciele artystki wiedzą, że tak naprawdę jej mózg generuje bardzo niebezpieczne, czarne myśli.

Kiedyś może to się skończyć tragicznie, zważywszy na to, że Kora próbowała już popełnić samobójstwo. (ZOBACZ)

"To choroba smutku. Można nad nią zapanować, ale trzeba się leczyć. Jest lekarz, są leki. Niektórzy mówią, że nie pomagają. Mnie pomogły" - wyznała Kora. Choroba jednak powróciła.

Depresja u piosenkarki objawia się również unikaniem fotografów: "Zawsze chętnie pozowała, a ostatnio wyraźnie tego nie chce. Dopiero gdy widzi, że inne gwiazdy pozwalają sobie robić zdjęcia, zaczyna z nami współpracować. To do niej niepodobne" - mówi jeden z fotografów.

Psycholog Dorota Krzywicka radzi, by piosenkarka nie zmuszała się do publicznych występów: "Granie wesołka wyczerpuje resztki sił człowieka w depresji, a i tak nikt na to przedstawienie nie da się nabrać.

Uważny obserwator dostrzeże, że spod maski błazna kapią łzy. Człowiek w depresji ma prawo do swoich odczuć i nie wolno go zmuszać, by im zaprzeczał" - mówi Krzywicka w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl
  • Więcej na temat:Kora

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Kora znowu choruje

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (34)

Dodaj komentarz
BD

~BD -

A mówiła że DRAGI nie szkodzą

rz

~rz -

to tylko przekwit.Wszystkobedzie dobrze -jestem w tym samym wieku ,biore Soyfem i dobrze sie czuje.

jaklaudiusz

~jaklaudiusz -

jego delikatny organizm ulega usterkom i choruje. Bóg zawsze może człowieka pocieszyc, dodac sił do niesienia krzyża, gdy zaprosi sie go pokornie prosi.

YAM NAYARAN

~YAM NAYARAN -

antydepre... ale to osobnicze i wymaga ostrożności...

****

~**** -

Pani Koro ... prawda jest taka, że im dalej człowiek jest od Boga to tym gorzej z nim, z jego zdrowiem, samopoczuciem...

lupa

~lupa -

deprechy ,nie miałam zbyt udanego dzieciństwa i jak podrosłam ciągłe kłótnie w rodzinie ,teraz też bywają, unikam koloru czarnego bo mnie przygnębia dziwię się że Kora używa dużo czerni tak samo Kasia Kowalska ma depresje i ubiera się na czarno,myślę że trzeba sie przełamać ,np kontrolować zły chumor rozmową w myślach ze soba ,zastanawiam się wtedy co mnie przygnębia i jak mogę polepszyć sobie humor,np nigdy nie używałam leków jak juz to witaminy,magnez np

yol

~yol -

Apel do młodych - jak będziecie dalej chlać, palić, używać narkotyki - to tak skończycie....przemyślcie to....

anty anty

~anty anty -

pisane do aktualnego partnera Kamila będąc żoną Marka pięknie pięknie ciekawe czy jeszcze maluje MADONNY?

hala

~hala -

taki sam los zgotowala !!!

mam nadzieje, ze tym razem mi si

~mam nadzieje, ze tym razem mi si -

nie macie pojecia o czym mowicie!!!! nie masz sily oddychac, a co dopiero wstac z lozka i napic sie wody, nie mowiac o tym, zeby nakarmic wlasne dzieci.