Reklama

Plotki

Kora opowiedziała o swojej chorobie

Wtorek, 20 stycznia 2009 (05:00)

"Od dawna mam chore nerwy, problemy ze snem. Ale teraz, odpukać, po raz pierwszy w życiu mam spokojny rok, świetnie się czuję" - wyznała Kora (57 l.). Wokalistka nieistniejącego już zespołu Maanam opowiedziała o swojej depresji...

Zdjęcie

Kora /fot.Krzysztof Kuczyk   /Agencja FORUM
Kora /fot.Krzysztof Kuczyk  
/Agencja FORUM
Kora Jackowska - jak wyznała na łamach "Gali" - chorowała na oskrzela, w wyniku czego, cały jej organizm uległ osłabieniu. Nieraz więc słabła, prawie mdlała, była nieludzko wręcz zmęczona, myślała, że umrze. A jednak się mobilizowała. Przyczyn swojej choroby Kora szuka w wyczerpującym życiu na scenie...

"Ludziom się wydaje, że co to takiego - wyjść na scenę i zaśpiewać. Nie zdają sobie sprawy, z jak wielką samotnością wiąże się ten zawód, z jak wielką destabilizacją życia osobistego. Poza tym to są nie tylko koncerty, ale także podróże po sześćset kilometrów tam i z powrotem oraz promocja".

Piosenkarka nie czuje się już tak silna, jak kiedyś i potrzebuje więcej czasu na odpoczynek...

"Przyzwyczaiłam ludzi do swojego wizerunku. I nigdy nie chcę ich zawieść. Nawet jak jestem chora. Dlatego, mimo że przez ostatnie dwa lata bardzo źle się czułam, wychodziłam na scenę".

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Gala
  • Więcej na temat:Kora

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Kora opowiedziała o swojej chorobie

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (93)

Dodaj komentarz
Mirabela

~Mirabela -

Pani Koro,proszę każdego dnia przed spaniem wypić sobie dużego drinka i zapomni Pani o bezsenności i wszystkich problemach.Proszę mi wierzyć,ja to stosuję i jest OK.

m

~m -

jackowskiemu kit, że to jego dzieci

ja

~ja -

a nie obowiązkowość. Tym artystom wydaje się, że ich to nie dotyczy chałturzą ile się da , nic tylko kasa sie liczy. Niestety nawet operacje plasdtyczne nie zatrzymaja starości. Co ma wspólnego depresja z zapaleniem płuc to jakaś paranoja dla laików. Załamała się bo zostawił ją jej kochany , nikt tak naprawdę już nie chce jej słuchać bo i po co. Nie może pogodzić się z myślą o rozstaniu ze sceną. Villas też ma depresję maniakalną po alkoholu i wydaje jej się , że jest gwiazdą ba więcej to jej się teraz należy i szacunek i pieniądze. Obie siebie warte.

elka

~elka -

klsa ktorej zadna polska piosenkarka nie osiagnela.Kora jest nie do podrobienia,wiecznie mloda.Kocham Twoje piosenki.Zycze zdrowia.

nie kora

~nie kora -

było pisane nieraz ,ale nie puścili > więc Koro daj sobie na luz dużo ludzi młodszych ma taki problem ze zdrowiem albo i gorszy nie rozczulaj się w tej kwesti ! ja sama miałam te problemy ale ty jeszcze masz sansę zagrać w jakiś serialach a ja nie !więc kasy ci popłynie a ja muszę żyć za 500ał miesięcznie i nie ma rady ! więc dla mnie jest śmieszne że takie coś jest nagłaszane! WSTYD!a myślałam że masz klasę . masz jakąś ukończoną podstawówkę albo ciut wyżej.

maria

~maria -

też uwielbiam jej głos ,ale jej stosunek do narkotyków,sprawił że mam do niej żal ,mogła tyle dobrego zrobić gdyby była przeciwnikiem narkotyków.Dobrze powiedziałes że teraz zbiera żniwo swoich używek.

Szymon ze stolicy

~Szymon ze stolicy -

...W I E L K A !! Smutek minie, każdy tak ma - niekoniecznie artysta. Matka np, czworga dzieci też!! Robaczywę olej ciepłym strumieniem i nie brudź sobie nia języka.. Nie warta czyścic Tobie butów!

Jola

~Jola -

w latach 80-tych też była ekstrawagancka i ostra na scenie jak brzytwa. Jaką to miało jednak klasę! Teraz nie ma już takich gwiazd. Większość to zachłanne na pieniądze szprotki telewizyjne. Aż mdli. Pozdrawiam Korę i dziękuję za wszystkie wzruszenia, piękne teksty i magiczny czar, jaki roztaczała na szarej naszej rzeczywistości.

LEXUS2001

~LEXUS2001 -

ALE KORA MA KLASĘ I STYL jest ładniejsza i zgrabniejsza

wielbicielka

~wielbicielka -

jesteś najwiekszą polska artystką-ukochana przez wszystkie pokolenia.IKONA