Reklama

Plotki

Kinga Preis schudła 15 kg

Czwartek, 29 marca 2012 (05:30)

Nigdy nie brakowało jej propozycji zawodowych, jednak od pewnego czasu otrzymywała wyłącznie role charakterystyczne. Powód? Było jej za dużo! Postanowiła więc to zmienić.

Zdjęcie

Kinga Preis /Jarosław Antoniak /MWMedia
Kinga Preis
/Jarosław Antoniak /MWMedia
Kinga Preis nie chciała być dłużej kojarzona z wyglądem sympatycznej gosposi z serialu "Ojciec Mateusz" - okrągła figura odbierała jej wiarygodność jako romantycznej uwodzicielce. To był główny powód, dla którego ostro wzięła się za siebie, przeszła na dietę i schudła aż 15 kilogramów.

Na rozdaniu Orłów pojawiła się już odmieniona, w dopasowanej kreacji. Mając aż dwie nominacje dla najlepszej aktorki drugoplanowej, liczyła, że zgarnie przynajmniej jednego Orła. Nie pomyliła się!

Teatr to nie całe życie

Po czterdziestce Preis postanowiła w końcu zarobić fortunę i postawiła na seriale - "Ojca Mateusza" i "Ja to mam szczęście".

Przez kilkanaście lat brała udział w ambitnych projektach, które owszem, dawały jej ogromną satysfakcję zawodową, jednak kompletnie nie gwarantowały podstawowej stabilizacji finansowej.
"Jestem człowiekiem, który ma rodzinę, różne pasje i chce je realizować, więc nie będę biegać ze sztandarem: 'Całe moje życie to teatr"" - mówi. Chce pozostać jednak wierna jednej zasadzie - żadnych operacji plastycznych. Przynajmniej na razie!

"Coraz częściej widzę ludzi, którzy mają powyginane od silikonu usta, zniekształcone twarze. Wyglądają, jakby byli statystami w filmie 'Star Trek'. Ale skłamałabym, gdybym powiedziała, że mnie nie zdarzają się momenty słabości" - opowiada w wywiadzie dla "Pani".

"Teraz na planie serialu codziennie przez 12 godzin jestem wypielęgnowana, umalowana, ze zrobioną fryzurą. Dlatego gdy przychodzi weekend i staję przed lustrem sauté, myślę: "Jezu, co za straszna czerwona gęba! Przecież ja nie mam oczu, nie mam rzęs!".

Zdjęcie

Kinga Preis zrzuciła 15 kg! /AKPA
Kinga Preis zrzuciła 15 kg!
/AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Kinga Preis schudła 15 kg

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 159,

przeczytane przez: 238 osób Dodaj komentarz