Reklama

Plotki

"Każda żona to dziwka"

Piątek, 6 lutego 2009 (05:00)

Maciek Maleńczuk udzielił ostatnio wywiadu, w którym w bardzo mocnych słowach wypowiada się na temat kobiet, monogamii i seksu.

Zdjęcie

Maciek Maleńczuk z rodziną, fot. Krzysztof Kuczyk   /Agencja FORUM
Maciek Maleńczuk z rodziną, fot. Krzysztof Kuczyk  
/Agencja FORUM
48-letni Maciek Maleńczuk bardzo lubi podkreślać swój nonkonformizm i odwagę w wyrażaniu poglądów. Od czasu do czasu nie może także odmówić sobie wywołania małego skandaliku jakąś rzuconą od niechcenia wypowiedzią (jak w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie przyznał się do palenia marihuany).

Tym razem Maleńczuk udzielił wywiadu "Vivie". Rozmowa w niczym nie przypomina wygładzonych, okrągłych i pustych "szczerych wywiadów", które mamy okazję czytywać w każdym numerze kolorowych magazynów. Mamy wrażenie, że Maciek chciał zabawić się konwencją, a także przypomnieć, że wciąż kawał z niego drania.

Zapytany, czy podtrzymuje swoje zdanie o bezsensie życia w monogamii, mówi:

"W monogamii nawet gołębie nie wytrzymują. I kobiety też nie. Nie łudź się. Gdyby było inaczej, to z kim byśmy zdradzali nasze żony, co?".

Przy okazji wygłasza też interesującą teorię na temat kobiet i świadomie przez nich wybranej "podrzędnej roli" w społeczeństwie:

"To są małe cwaniary. Mamią mężczyznę makijażem, perfumami, a wszystko po to, żeby go ogłupić, a potem przejąć jego konto, dom, dzieci, pozbawić go wszystkiego i na koniec jeszcze powiedzieć, że jest draniem i do niczego się nie nadaje. To jest prostytucja rozwinięta na szeroką skalę i najdroższa dziwka jest tańsza od kobiety, z którą mężczyzna się zwiąże na stałe. (...)".

"Jeśli kobiety tak bardzo chcą równouprawnienia, proszę bardzo. Tylko niech sąd też je na równi traktuje z mężczyznami wtedy, kiedy walczą o opiekę nad dziećmi. Teraz jest tak, że kiedy tylko w małżeństwie się nie układa, baba zaraz zabiera dzieci. Potem szybko znajduje sobie jakiegoś gacha, dzieci muszą się na to patrzeć, a ojciec bulić, żeby mogła z tamtym sobie uwić gniazdko. Każda żona to dziwka, a małżeństwo to zinstytucjonalizowana prostytucja. I koniec. I kropka."

Mimo niechęci do kobiet, Maleńczuk kilka razy w rozmowie podkreśla, że nigdy nie stronił od ich towarzystwa. Narzeka nawet, że zbyt wysokie libido może być męczące:

"[Żałuję] przede wszystkim chyba tego, że przespałem się z paroma panienkami, z którymi nie powinienem tego robić. Po pijaku zaliczyłem kilka libidalnych akcji, kompletnie niepotrzebnych. Parę zdzir powinienem sobie darować. (...) Baby mają to do siebie, że plotkują, robią kwasy, plączą ci się po życiorysie i to tylko dlatego, że się z nimi przespałeś. (...) Pamiętam siebie, gdy miałem 30 lat. Wtedy dupa to była podstawa. Parę drinków i człowiek nie mógł już myśleć o czym innym."

"Libido strasznie obciąża człowieka, robi mu bałagan z życia. To wszystko długo trwa, ciężko się z tego wydostać. Dopiero teraz, gdy blisko mi do pięćdziesiątki, czuję, że jestem od tego uwolniony."

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Viva

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Każda żona to dziwka"

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (343)

Dodaj komentarz
anuszka

~anuszka -

Posłuchajcie lepiej jego muzyki i tekstów. To Poeta. Niezwykle mądry człowiek i 100 % faceta w facecie. I love him.

żona

~żona -

Miny jego dzieci mówią same za siebie ... Wyraz twarzy żony również. Chyba życie z nim to pasmo nieszczęść z wywiadu wynika. Współczuję dzieciom. Nie są winne a muszą cierpieć.

shania

~shania -

Wow, z tego wynika, że z kolei MEŻCZYŹNI to nieźli frajerzy, skoro tak daja się nabrać na te kobiece gierki. Czyli równowaga jest.

Joanna

~Joanna -

To całkowita prawda,osobiście uważam że małżeństwo jest legalną prostytucją,oczywiście za obopólną zgodą na to obu stron.Smutna prawda:(

AniaL

~AniaL -

Zal tylko jego rodziny, ten TYP mysli ze jest fajny, a tal naprawde robi kolo siebie szum zeby byc w centrum uwagi. Nie ma to za grosz talentu, wygladu i obycia w towarzystwie. Totalna genetyczna porazka !!!!!!!

Greg

~Greg -

To,co mówi Maleńczuk przeżywam na własnej skórze.Niestety życie nie jest tak fajne jak w bajce:"...i żyli długo i szczęśliwie...".Niechciałbym,żeby miał rację,ale rzeczywistość stale weryfikuje moje słodkie wyobrażenia...1:0 dla Maleńczuka.

Kama

~Kama -

Może tak gada, aby odwrócić uwagę od siebie. Ten paskudny dziad ma dziecko z moją znajomą /nie wiem co ona w nim widziała/. Współczuję tej biednej żonie, bo facet nie tylko ją zdradza ale też do tego nie grzeszy polotem. Smutne.

pozostający w związku.

~pozostający w związku. -

Co opisuje ten śpiewak, jest to prawda ,może tak nie do końca,ale dziś ,w większości małżeństw jest tak ,że ona idzie swoją drogą ,a on swoją.każdy z osobna ma swój samochód swoje konto,swoich przyjaciół i towarzystwo,natomiast jeśli jest w rodzinie jakięś ważne wydarżenie np.ślub dzieci,chrzciny ,to wówczas udają małżeństwo nawet wzorowe.Ale to przed publiką.nie wiem ,co jest tego przeczyną.jak jedno tak i drugie myśli tylko opieniądzach i zdradzie .reszta się nie liczy.

maż

~maż -

prawdę rzekł ,a czytające to żonki nie mogą się pogodzić , że faceci mają o nich takie zdanie hehe.

malgoska

~malgoska -

szkoda czlowieka BOZIA nie dala urody talentu i rozumu!!!!