Reklama

Plotki

Kaczyńska kolekcjonuje figurki... kaczek

Czwartek, 3 stycznia 2013 (08:29)

W tym roku nawet gwiazdkowy prezent dla córki Ewy kultywował rodzinną tradycję...​

Zdjęcie

Jarosław Kaczyński, Marta Kaczyńska /Andrzej Wrzesiński /East News
Jarosław Kaczyński, Marta Kaczyńska
/Andrzej Wrzesiński /East News

Tegoroczne Boże Narodzenie Marta wraz z córkami spędziła w rodzinnym domu w Sopocie. Prezydentówna nie tylko zasiadła do wigilijnej wieczerzy przy stole rodziców, ale także zadbała o kontynuację rodzinnej tradycji. Jakiej?

Jak dowiedział się magazyn "Na Żywo", Marta pod choinkę podarowała starszej córce Ewie figurkę kaczki, kolejną do kolekcji, która kiedyś należała do jej babci, i którą podziwiały głowy państw goszczące w Pałacu Prezydenckim. Swoje kucyki pony dziewczynka oddała młodszej Martynie.

"Wszyscy wiedzą, że lubimy kaczki" - mówiła Maria Kaczyńska w jednym z wywiadów. "Zawsze kupuję jakąś w prezencie i takie też dostaję. Kaczka oznacza dobrobyt" - podkreślała pierwsza dama.

Jak donosiły tabloidy, w święta Marta spotkała się także ze swoim mężem Marcinem - para nie mieszka podobno już razem. Powód? W jednym z wywiadów Dubieniecki zanegował hipotezę zamachu pod Smoleńskiem.

Stwierdził wymownie, że ta teoria podzieliła wiele rodzin i wierzą w nią jedynie naiwni. Dobrze wiedział, że dotknie tym Martę...

Jak skończy się ta historia? Dr Pomponik wysyła na obserwację!

Zdjęcie

Marta Kaczyńska z córkami /Marcin Gadomski /East News
Marta Kaczyńska z córkami
/Marcin Gadomski /East News

Zdjęcie

Marta Kaczyńska z córkami /Marcin Gadomski /East News
Marta Kaczyńska z córkami
/Marcin Gadomski /East News

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Kaczyńska kolekcjonuje figurki... kaczek

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (338)

Dodaj komentarz
x

~x -

dziewczynki to fajne pysiaczki, radość dla całej rodziny

anna z sosnowca

~anna z sosnowca -

Jakimprawem wchodzicie z butami w rodzine Pani Marty? Powiedzcie cos o sobie i swoich rodzinach jakie bagno z was i waszych rodzin i co sie w nich dzieje? Pluje na was. Ona i dziewczynki powinny zyc jak chcą bo są normalnymi ludzmi.

Polak

~Polak -

A gowno was to obchodzi wy pejsate, smierdzace cebula pseudo polaccki co zbiera Corka zamordowanych rodzicow. WarA OD NIEJ!!!!!!!!!

iii

~iii -

Platforma wciąż ma was za naród debili, którym wmówi się wszystko. Każda inna partia z takim ‘dorobkiem’, czyli porażkami, kompromitacjami i błędami już dawno pożegnałaby się z sejmem, gdyby nie było takiej propeowskiej propagandy w pejsatych mediach – onecie, tvnie, tvnie 24, wyborczej, wproście, tok fm, radiu zet, rmf fm, w programach lisa, wojewódzkiego, olejnik, żakowskiego… Oni wiedzą, że trzeba opracować skuteczną socjotechnikę na wybory, by barany znowu się nabrały i oddały głos na PO, mimo że to partia aferałów (miro, zbychu, grzechu), leni, oszołomów, sprzedawczyków i cyników (pitera, niesiołowski), lizusów kremla (tusk, sikorski), ćpunów i transseksualistów (piesiewicz, tusk). W ich oczach jesteście ciemniakami, którym wystarczy powiedzieć w Szkle Kontaktowym, że Tusk jest mężem stanu, Polska się rozwija, a opozycja to warchoły i od razu pobiegniecie do urn, żeby z dumą potem pochwalić się, że wybraliście ładnie prezentującego się tuska. A tymczasem tusk was dyma i dziękuje za wasz ciężki idiotyzm.

FkU Tósku

~FkU Tósku -

a mlody tósk kolekcjonuje cieple POsadki w upadajacych firmach i jakos jest ok. Moze jakis leming mi POwie ze chlopaczyna rozeslal 1000 CV i dostal merytorycznie te POsadki?

krakowianka

~krakowianka -

wszystkiego najlepszego w nowym 2013 roku dla Pani Marty oraz rodziny Państwa Kaczyńskich ,oby w ich domach zagościła radość,aby wredne media wreszcie zostawiły ich w spokoju

po

~po -

W rozmowie z nowym pismem "w Sieci", które wciąż jest do kupienia w kioskach, Marta Kaczyńska, córka śp. pary prezydenckiej ocenia to jak największe media w Polsce podchodzą do wysiłków dochodzenia prawdy o tragedii smoleńskiej: Z mojego punktu widzenia to pytanie retoryczne...Są oczywiście pewne szczeliny przez które przebija prawda. Ale generalnie to wszystko jest postawione na głowie. Mamy tygodniki, które licytują się w agresji, choćby przedstawiając na okładce mojego stryja, brata śp. Taty, byłego premiera z podpisem "Dzień świra". Mamy artykuły, których jedynym celem jest, dzień po dniu, zniszczenie dobrej pamięci ofiar tragedii smoleńskiej. Im więcej wychodzi rzeczy kompromitujących oficjalne śledztwo czy media, które tak wiele razy kłamały, tym bardziej próbuje oczerniać się ludzi domagających się prawdy. Czego czuję się osobiście przykładem po serii brutalnych ataków na moje życie prywatne, na moje dzieci. Uderzenie w Jarosława Kaczyńskiego, obrzydzenie jego partii. Kiedy chwilowo nie mają pomysłu jak bić w stryja, używają mojej osoby i mojej rodziny. Chodzi o to byśmy wszyscy, po takich stratach, nie mieli chwili wytchnienia, nie mieli nawet prywatności, by każdy dzień był dla nas trudną próbą. Nie poddajemy się, jesteśmy przez tyle lat w jakiejś mierze uodpornieni, ale jednak przekraczanie granic jaką jest ochrona dzieci powoduje duży żal. Moje młodsze dziecko jest jeszcze mała i się z tego trochę śmieje. Ale już starsza córka ostatnio powiedziała do mnie: Mamo, oni mi niszczą dzieciństwo. W ostatnią niedzielę gdy padła propozycja wyjścia do miasta na obiad, zareagowała sprzeciwem, bo powiedziała iż nie chce mieć znowu tych paparazzich na plecach. Oni nie mają niestety żadnych skrupułów, żadnych hamulców. Cena jaką płaci moja rodzina za to, że się nie poddałam i chcę dojść prawdy jest naprawdę duża

jj

~jj -

Gdyby na Tuska przez te wszystkie lata napisano w 10 proc.źle w stosunku do Kaczyńskiego,już dawno POszedł by na szczaw liście POmpować.jak więc widać,strach wasz antykaczyńskich jest wielki.Bo wasza nagonka nic nie daje.Nie POtraficie otumanić większości Polaków.Wy wiecie,że jest was garstka.A coraz więcej ludzi chce iść na wybory i głosować na Kaczyńskiego i PiS.POmyleńców jest coraz mniej.Nawet gdyby było was tyle samo.Kaczyński jest waszym wrzodem na dupie.Tyle lat nagonki POszło na marne.teraz POzostała wam jedynie modlitwa.Bóg was Pomyleńcy jednak nie wysłucha.No chyba że zaczniecie pisać prawdę o rządzie i Tusku.

99

~99 -

Lecha Kaczyńskiego jego przeciwnicy traktowali nikczemnie, nie ulega to dla mnie żadnej wątpliwości. Od czasów endeckiej nagonki na Narutowicza nie było takiej sytuacji. Normalne wykonywanie przez niego obowiązków traktowane było jako przejaw chorych ambicji, a jego próby współkształtowania polityki państwa – jako awanturnictwo

kubuskubus1

~kubuskubus1 -

Zajmijcie sie 26 letnim synusiem i 23letnia corka waszego prezydenta , ktorzy mieszkaja z rodzicami w Belwederze a wy co miesiac placicie 90000zl na ich utrzymanie. Od Pani Marty Kaczynskiej sie odczepcie, ma moralne prawo dochodzic prawdy jak zgineli jej rodzice. Tym bardziej ze wokol Smolenska jest tyle klamstw.