Reklama

Plotki

Justyna Steczkowska o sesji z córką: Zrobiłam to, żeby dostać mnóstwo pieniędzy

Piątek, 6 grudnia 2013 (09:45)

Sesja Justyny Steczkowskiej (41 l.) z 3,5-miesięczną córką Heleną wzbudziła wiele emocji. Jedni uznali, że gwiazda sprzedała swoją prywatność, inni, że zdjęcia będą piękną pamiątką.

Zdjęcie

Justyna Steczkowska, fot.MWMedia/Jarosław Antoniak, Gala
Justyna Steczkowska, fot.MWMedia/Jarosław Antoniak, Gala

Piosenkarka wyjaśnia natomiast, że całe honorarium z rodzinnej sesji przekazała domowi dziecka "Ufność" w Częstochowie, któremu grozi upadłość. Aby nagłośnić sprawę, stanęła też za kamerą i nagrała reportaż o ośrodku.

"Zrobiłam to po to, żeby dostać mnóstwo pieniędzy i w całości przekazać na ten cel'" - wyjaśnia w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

"Ale nie chodzi tylko o pieniądze, ale o poruszenie w ludziach takiej potrzeby pomocy. Staram się swoją rodzinę chronić na tyle, na ile mogę. Ale tutaj to była jedyna rzecz, na której mogliśmy zarobić pieniądze dla dzieci, a ponieważ domowi groziło zamknięcie, to musieliśmy zareagować w tym, a nie innym momencie. To się udało, mamy na przetrwanie kolejnych kilku miesięcy".

Wokalistka nie ukrywa, że jest oburzona przepisami, które utrudniają zdobycie pieniędzy dla niepaństwowych ośrodków. Namawia więc Radę Miasta Częstochowa, by zwróciła uwagę na ten problem i starała się pomóc.

"Wszyscy tracimy na tym, a najbardziej tracą na tym dzieci, które są pozostawione same sobie" - kończy.

Zdjęcie

Justyna Steczkowska /Jarosław Antoniak /MWMedia
Justyna Steczkowska
/Jarosław Antoniak /MWMedia

Zdjęcie

Justyna Steczkowska /Jarosław Antoniak /MWMedia
Justyna Steczkowska
/Jarosław Antoniak /MWMedia

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Justyna Steczkowska o sesji z córką: Zrobiłam to, żeby dostać mnóstwo pieniędzy

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (141)

Dodaj komentarz
joanna

~joanna -

bachor szpetny podobny do baba jagi mamusi pech od urodzenia

Beata

~Beata -

Byłam w ośrodku "Ufność" i wiem, że akcja wsparcia przeprowadzona przez panią Justynę Steczkowską jest potrzebna, ważna, wypływa ze zwykłej ludzkiej empatii, którą pani Justyna jest obdarzona. Wszelkie zdobyte fundusze zostały przekazane tejże placówce. Pomówienia, oczernianie, kłamliwe stwierdzenia wobec osoby pani Justyny są bezpodstawne. Zachęcam do przyłączenia się i wsparcia tej szczytnej akcji charytatywnej mającej na celu pomoc ośrodkowi "Ufność", a przede wszystkim przebywającym tam dzieciom.

ela

~ela -

Brawo Justyna !!!

ewa/

~ewa/ -

Justyna jesteś wielka!!!:)

zobo

~zobo -

Dziecko miało 3 miesiące czyli noworodek a trzyma go pionowo jakby miało już sztywny kręgosłup ,takie parcie na okładki

kama

~kama -

Powinnismy byc dumni z Justyny brawo!!!

BASIA

~BASIA -

ZAPOMNIELISCIE O CELU DZIECI JAK ICH UCHRONIC STECZKOWSKA SPRZEDALA PRYWATNOSC A PANSTWO CO ZROBILO W TEJ SPRAWIE ODNOSZE WRARZENIE ZE WSZYSTKO CO SIE ODNOSI DO KOSZTOW SPADA NA SPOLECZENSTWO TAKI KALISZ MIAL SESJE Z SYNEM I NIESTAC GO BYLO NA TAKI GEST OKRADAC PANSTWO TO PIERWSI A POMUC ZAPOMNIJCJE TU JEST POTRZEBNA KRYTYKA

Marzena A

~Marzena A -

Pani Justyno jestem pełna podziwu to co zrobiła Pani dla tych dzieci zasługuje na wielki szacunek .Córeczka jest piękna tak jak i jej matka .Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ WAM ZDROWIA I TYLKO DOBRYCH LUDZI NA WASZEJ DRODZE. A wy wszyscy którzy plujecie jadem zastanówcie się choć przez chwile komu to służy .Kochajcie a będziecie kochani i daje wam słowo ,że poczujecie się wartościowi bo dziś moja ocena waszego zachowania jest poniżej zera . Jestem już panią po 50 jestem matką babcią i serce mi pęka ,że wy dzieci tak żle jesteście wychowani . Pozdrawiam

ciocia Basia

~ciocia Basia -

Dziecko jest piękne, uśmiech szelmowski,da sobie radę w życiu, chociaż tak wiele osób źle sie o niej wyraża.Serdecznie gratuluję rodzicom wspaniałej córki i życzę samych radosnych dni i jak najmniej ludzkiej zawiści

NIESMAK

~NIESMAK -

WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ ::: Niedawno sprzedała mediom pogrzeb ojca , teraz narodziny córki ..... co jeszcze ......?