Reklama

Plotki

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się

Sobota, 10 listopada 2012 (10:30)

Według amerykańskich mediów Justin Bieber (18 l.) i Selena Gomez (20 l.) nie są już parą. Nastoletnie gwiazdy podobno zakończyły swój związek na początku listopada.

Zdjęcie

Selena Gomez i Justin Bieber /Harry How /Getty Images
Selena Gomez i Justin Bieber
/Harry How /Getty Images
Powód? Justina i Selenę przygniatał ogrom obowiązków, przez co nie mieli dla siebie wystarczająco dużo czasu. Plotki mówiące o tym, że ich związek przeżywa kryzys, pojawiały się od dawna.

Nowe spekulacje wybuchły kilka dni temu, gdy Justin pojawił na wystawionej na Broadwayu sztuce "Król Lew" razem z inną dziewczyną, 19-letnią modelką, Barbarą Palvin.

Mógł ją poznać nieco bliżej podczas przygotowań do środowego pokazu Victoria's Secret, który ubarwił swoim występem. To jednak nie zdrada miała być przyczyną końca miłości 18-letniego piosenkarza i o dwa lata starszej Gomez.  

"Przez ich wiecznie napięte kalendarze było im co raz trudniej i trudniej utrzymać ten związek" - powiedziała magazynowi "E! News" osoba z otoczenia pary.

Media, powołując się na swoje źródła, również wskazują, że głównymi przyczynami rozpadu ich związku było to, że nie mieli dla siebie wystarczająco dużo czasu.

"Justin i Selena kłócili się na granicy zerwania przez ostatnich sześć miesięcy. Ona stale się do niego dzwoniła i sprawdzała, co robi, kiedy nie byli razem. Właśnie to spowodowało napięcia w ich związku" - pisze z kolei dziennik "New York Post".

Same gwiazdy nie skomentowały jeszcze tych plotek. Justin i Selena, którzy są idolami milionów nastolatków, potwierdzili swój związek w lutym 2011 roku. Od początku nie brakowało sceptycznych opinii, że uczucie piosenkarza i aktorki jest jedynie chwytem marketingowym.

Zarzucano im, że udawali miłość, by podbudować swoją markę i zyskać medialny rozgłos. Justin Bieber jest obecnie w trasie koncertowej promującej jego najnowszy album "Believe".

Gwiazda Disneya, Selena Gomez pracuje natomiast na planie produkcji "Wizards of Waverly Place".

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 6,

przeczytane przez: 9 osób Dodaj komentarz