Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp.k zarządca portalu www.pomponik.pl, niniejszym informuje, iż w przedmiocie treści zawartych w artykule znajdującym się pod wpisanym adresem wytoczono powództwo o ochronę dóbr osobistych, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Pani Moniki Janowskiej oraz Pana Roberta Janowskiego. Informacja powyższa zamieszczona została na skutek postanowienia Sądu w przedmiocie zabezpieczenia powództwa.
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Janowski nie wierzy, że Monika kradła futra

Robert Janowski (51 l.) nie przyjmuje do wiadomości, że jego partnerka została aresztowana w Stanach Zjednoczonych pod zarzutem kradzieży futer.

Przypomnijmy: Monika G. i Janina D. (żona byłego ministra sportu) zatrzymane zostały 5 grudnia na Florydzie po tym, jak z jednego z ekskluzywnych sklepów próbowały wynieść w torbie płóciennej kilka futer. Panie usłyszały już zarzut kradzieży trzeciego stopnia, czyli rzeczy o wartości w przedziale 300-5000 dolarów.

Na wolność wyszły za kaucją, którą wpłacił polityk (po 1000 dolarów za każdą - ustalił "Super Express"). 1 kwietnia czeka je proces. Grozi im grzywna 5 tys. dolarów i 5 lat więzienia.

Obie nie przyznają się do winy, choć, co ciekawe, należą do najpopularniejszych aresztowanych na stronie florida.arrests.org. W ich winę nie wierzy także Janowski, podkreślając, że to "bzdury".

"Ludzie uwielbiają takie historie, tym się żywią gazety, i określeni czytelnicy" - mówi "Super Expressowi".
Na temat Janiny D. wypowiada się natomiast Jacek Protasiewicz, europoseł PO, tłumacząc, iż "nie chce mu się wierzyć w to, co kobieta rzekomo zrobiła".

My też nie dowierzamy. Miejmy nadzieję, że sąd wyjaśni wszystkie wątpliwości. Być żoną polityka czy partnerką gwiazdora oskarżoną o kradzież futer to jednak straszny obciach...

Tym bardziej że obie panie nie mogą narzekać na brak środków - Janina G., niegdyś bizneswoman i właścicielka znanej łódzkiej restauracji, wraz z mężem posiada willę w Łodzi i apartament na Florydzie.

Monika G. jest kostiumografką i prowadzi w Warszawie tzw. show-room. Wraz z Janowskim mieszka w apartamencie na Ursynowie. 

Chytre baby z Polski?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | afera | skandal | futra | kradzież | polityk
Najlepsze tematy

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje