Reklama

Plotki

Dramat Anety Zając

Środa, 19 września 2012 (07:43)

Aktorka Aneta Zając (30) boryka się z poważnym problemem - rehabilitacja jej synków nie przynosi spodziewanych rezultatów.

Zdjęcie

Aneta Zając /Paweł Wrzecion /MWMedia
Aneta Zając
/Paweł Wrzecion /MWMedia
Maluchy mają kłopoty z chodzeniem, muszą więc ćwiczyć w specjalnych chodzikach - zdradza "Rewii" znajoma aktorki. Roczne bliźniaki Gerard i Harold, czyli Robert i Michał, jak większość ich rówieśników pochodzących z ciąży mnogiej, od urodzenia wolniej się rozwijały.

Na początku nie budziło to obaw lekarzy specjalistów. Skierowali oni chłopców na rehabilitację. Niestety, niedawno okazało się, że jej rezultaty nie są satysfakcjonujące.

"Aneta bardzo martwi się o swoich chłopców. Są dla niej całym światem" - mówi informator pisma. W opiece nad synami Zając pomagają rodzice, zwłaszcza mama. Aktorka wychowanie synów musi łączyć z pracą na planie serialu "Pierwsza miłość". Nie może pozwolić sobie na urlop...

Ojciec chłopców, Mikołaj Krawczyk, od kilku miesięcy podobno nie widział dzieci, za co obwinia Anetę i fakt, że uniemożliwia mu ona kontakt z chłopcami po tym, jak związał się z Agnieszką Włodarczyk (32).

Niedawno media obiegła informacja, że aktor nie był obecny na chrzcie synów. Towarzyszył wtedy swojej ukochanej podczas jej występów dla amerykańskiej Polonii. Pytany o to, stwierdził, że była partnerka tak wybrała termin uroczystości, by kolidował on z jego podróżą.

Zając miała się także nie zgodzić, by na chrzcie towarzyszyła Mikołajowi Agnieszka.

Zdjęcie

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk /Łukasz Kalinowski /East News
Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
/Łukasz Kalinowski /East News

Zdjęcie

Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk /Łukasz Kalinowski /East News
Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
/Łukasz Kalinowski /East News

IA

38/2012

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Dramat Anety Zając

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (757)

Dodaj komentarz
xlco

~xlco -

krawczyk wygląda jakby ćpał dosłownie i ta kukła też,są siebie warci ja tam się cieszę że oni są razem bo do Anety wcale ten pustak nie pasował ...powodzenia w przegranym życiu a Anetka głowa do góry znajdziesz sobie tą drugą połówkę ...pozdrawiam Cię Anetko..

karmelkowa

~karmelkowa -

Zeby zostac ojcem wystarczy miec jadra żeby zostać tata trzeba miec jaja a tych pan krawczyk nie posiada najwyraźniej bo opuścił swoje dzieci. Mógł odejść od anety- tak bywa ale nie wolno wyrzekac sie własnych dzieci. Agnieszka powinna wyciagnąc z tego wnioski- ja tez moze tak kiedys załatwic jak spotka atrakcyjniejsze ciało astralne.

LPG.

~LPG. -

Gdyby nie brali narkotyków,dbali o zdrowie zamiast zbierac PSIE GÓWNO to kto wie ...

D.

~D. -

Nie bylo by dramatu gdyby nie probowala lapac faceta na dziecko. Glupia ta Aneta, i w tej swojej glupocie ma niesamowicie duzo szczescia, i ogrom satysfakcji, ze ludzie ja teraz na piedestaly wynosza, a linczuja Agnieszke i Mikolaja.

ola

~ola -

krawczyk wygląda jakby miał wodogłowie

ona

~ona -

Mikołaju Krawczyku jestes głupi i nieodpowiedzialny bo nie zdajesze sobie sprawy jaki otrzymałeś dar.Jak możesz codziennie patrzeć w lustro wiedząc jakim jesteś ojcem?Podobno ojcem może być każdy ale nie każdy możebyć tatą ,ty dla mnie jesteś zerem,za to co zrobiłeś własnym dzieciom.

grzes tr

~grzes tr -

jestem facet,ale cholera mnie bierze gdy slysze o takich facetach,delikatnie mowiac,nie dzkoda mowic

danka 1984r.

~danka 1984r. -

Aneta jesteś matką !!!! prawdziwym skarbem dla swoich dzieci nawet jak tego nie czytasz to wiedz że twoje dzieci to jedyne istoty prócz rodziców kochają cie naprawdę bezinteresownie !!! facet jest i go nie ma a ta miłość jest i będzie i dziękuj bogu za to że mimo rehabilitacji ich masz bo to prawdziwy dar od boga ja mały żuczek dwa miesiące temu urodziłam synka Tomka tak oczekiwanego i wymarzonego (bo mam już dwie córki ) ale zaniedbanie i bierność lekarzy mi go zabrały urodził się martwy bo miał szyjkę dwa razy owiniętą pępowiną nie pomogli mu cesarką chyba takie życie ale ból straszny więc nie bój się ojca nie pokazuj mediom bo to twoje skarby ja prosiłam boga jak reanimowali mojego Tomka ponad 30 minut na moich oczach żeby żył z wadami czy bez to mój syn , szary człowiek czy medialny to dalej człowiek dalej matka nie daj sie tym wszystkim hieną i kochaj dzieci .....

harmonia

~harmonia -

W sumie to naprawdę mi wszystko jedno kto z kim i dlaczego. Jednak nie tylko Krawczykowi się przytrafiło porzucenie żony i dzieci. To bardzo częste. Wynika z kompletnego braku odpowiedzialności tak za życie własne jak i za życie istot, które do życia się powołało. Ciągła pogoń za przyjemnościami nie świadczy o radości życia, a o koszmarnym lęku przed uświadomieniem sobie marności tego życia.

naprawdęMarko

~naprawdęMarko -

SONDA - kolor zielony głosujesz na Anetę kolor czerwony na włodarczyk. Od siebie napisze, że włodarczyk wygląda jak snieta ryba a z włosów raczej do obślizgłej meduzy, ogólnie stare straszydło. Aneta wygląda młodziej i mam nadzieję faceci to też widzą, że jest bardziej ponetną laską do uprawiania seksu niz zamazana solara.