Reklama

Plotki

Dowbor odpiera zarzuty Ireny Dziedzic

Czwartek, 3 lutego 2011 (05:00)

Katarzyna Dowbor nie zgadza się z zarzutami Ireny Dziedzic, jakoby pracę w Telewizji Polskiej zawdzięczała znajomościom.

Zdjęcie

Katarzyna Dowbor, fot.Engelbrecht   /AKPA
Katarzyna Dowbor, fot.Engelbrecht  
/AKPA
85-letnia legenda szklanego ekranu w książce "Teraz ja. 99 pytań do mistrzyni telewizyjnego wywiadu" stwierdziła, że prezenterka "znalazła się w telewizji dzięki zabiegom byłego męża, Janusza Atlasa, u płk. Wojciechowskiego".

"Czegóż mogłam nauczyć tak ustosunkowaną osobę? Jakich technik używać wobec kogoś, kto najwidoczniej całą nadzieję pokłada w urodzie?" - zastanawiała się.

Katarzyna Dowbor nie rozumie, "dlaczego pani Dziedzic wypisuje o niej takie rzeczy". Na łamach tygodnika "Na żywo" wyjaśnia:

"Dostałam się do telewizji bez niczyjej protekcji. A o tym, że trafiłam na wizję, zdecydowała Edyta Wojtczak" - podkreśla.

"To ona przez dwa lata przygotowywała mnie do pracy spikerki. Wiem od niej, że gdy już sporo umiałam, pani Dziedzic chciała mnie przejąć, jako uczennicę. Edyta się nie zgodziła...".

Sama Dziedzic nie ma obecnie najlepszej opinii. Sąd Okręgowy Warszawa-Praga przyznał rację IPN i orzekł, że dziennikarka jest "kłamcą lustracyjnym" i od czerwca 1958 r. do kwietnia 1966 r. świadomie i tajnie współpracowała z kontrwywiadem MSW jako TW "Marlena".

Zdjęcie

Irena Dziedzic, fot.Niemiec   /AKPA
Irena Dziedzic, fot.Niemiec  
/AKPA

Zdjęcie

Fragment książki "Teraz ja. 99 pytań do mistrzyni telewizyjnego wywiadu"  
Fragment książki "Teraz ja. 99 pytań do mistrzyni telewizyjnego wywiadu"  

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Dowbor odpiera zarzuty Ireny Dziedzic

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (149)

Dodaj komentarz
bronka

~bronka -

kazdy ..orze jak moze...przynajmniej mniej bezrobotnych...jedna mamusia wspiera chlebem i dachem nad glowa...inna jak ma znajomosci to drozki wydrepcze,dla synusia,corusi,i maja z czego oplacic i zyc. no przykladow jest mnogosc,porozgladajmy sie,daleko szukac ?

gajo_wy

~gajo_wy -

pomoc dziecku przy znalezieniu pracy to naturalna kolej rzeczy co was tak szokuje lewaki

DANIELA  LAWICKA

~DANIELA LAWICKA -

OSOBY POKROJU PANI DOWBOR POWINNY SIE WYCOFAC Z ZYCIA PUBLICZNEGO.....A SZCZEGOLNIE PO JEJ WSZYSTKICH SKANDALACH ROMANSOWYCH !!! DOBRZE,ZE KOCHANEK POZNAL SIE NA PANI I WROCIL NA LONO RODZINY !!!! JESTEM PELNA KRYTYKI DLA PANI !!!!

50+

~50+ -

Pani Dowbor ''ma racje '' , jej synek też dostał robote dzięki ''talęntowi '' jaki odziedziczył po mamusi ! Co to jest - kulminacja -pytała się na wizji ! ? A jej uroda -wiejskiej dziołchy ! Ani rozumu ani urody - wyrachowanie , prostactwo i koneksje !

h,z

~h,z -

oczywiscie bartek wsrod znanych postaci jako gwiazda,,,,,,!!!cos niebywalego ,,,,o taki wlasnie swiat walcza politycy,,,,,,,,,zwykle posmiechowisko,,,

nina

~nina -

Jeżeli p.Dowbor dostała troszkę po znajomości pracę,to nie ona jedna!!!! w Sejmie aż się roi od takich,i nie tylko tam,wiadomo nie od dziś,pozdrawiam

n

~n -

Iwszystko stało się jasne!!!! p.Dziedzic to powinna głowę posypać popiołem i siedzieć cicho i cieszyć się że mieszkańcy Saskiej Kępy nie plują jej pod nogi!!!

Aska

~Aska -

Pani Katarzyno po co odpowiadac na bzdurne zarzuty..osobie z "klasa". Wiadomo nie od dzis jakie jakie uklady lozkowe miala Pani Irena. Czy nie warto takich osob po prostu ignorowac?

OLA.

~OLA. -

DOWBOR ROCZNIK1959-WYCHOWANA W PRLU-NIC DODAC NIC UJAC.URODA NIE GRZESZY.

Officer GRU

~Officer GRU -

Wart pac pałaca. Ta Dziedzic to jest SB (właśnie przegrała proces i to w polskim sądzie), a ta druga podobnie. Teraz zebrało im się na pisanie "prawdy". Pogonić to towarzycho.