Reklama

Plotki

Dlaczego naprawdę Józefowicz porzucił żonę i dzieci?

Piątek, 4 kwietnia 2008 (12:41)

Zrobił to tylko dlatego, że Natasza Urbańska (30 l.) zagroziła, iż odejdzie z innym adoratorem z Teatru Buffo...

Zdjęcie

Natasza i Janusz, fot. J.Stalęga   /MWMedia
Natasza i Janusz, fot. J.Stalęga  
/MWMedia
Nikt nie spodziewał się, że Janusz Józefowicz (48 l.) rzuci dla Nataszy rodzinę. Wyglądało to jak jeden z licznych romansów reżysera z młodymi i atrakcyjnymi aktoreczkami grającymi w jego teatrze. I pewnie tak by się to skończyło, gdyby nie przebiegłość Urbańskiej.

Ich związek trwał i trwał, ale Natasza nie mogła doczekać się ze strony Janusza żadnych konkretnych deklaracji. Wiedziała, że łzy i prośby nie działają na ten typ facetów, więc uciekła się do innego sposobu.

Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", przy Urbańskiej pojawił się nagle nowy wielbiciel, aktor Metra. "Zapraszał na kolacje, odwoził do domu, a ona w końcu przestała się ukrywać z tym, że ma nowego adoratora" - czytamy.

Natasza zaczęła robić wszystko, by Janusz zaczął myśleć, że jest zainteresowana swoim adoratorem. Trafiła w dziesiątkę. Józefowicz, przerażony, że pierwszy raz to jego chce ktoś porzucić, natychmiast podjął decyzję - zostawił żonę z dwójką dzieci i zaczął być z Urbańską na poważnie.

Ryzykowne, ale sprytne, prawda?

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Dlaczego naprawdę Józefowicz porzucił żonę i dzieci?

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (39)

Dodaj komentarz
luki

~luki -

juz nie krytykujcie janusza az tak. Wiekszosc facetow dla takiej bogini straciliby glowe tak samo jak wiekszosc kobiet stracilyby glowe dla faceta a la brad pitt.

kita

~kita -

ludzie nie życzcie drugiemu co WAM nie miłe więcej empatii,pozdrawiam i życzę dużo miłościdia samego siebie i innych

obiektyw

~obiektyw -

Niemoralność po obu stronach......To nie może w przyszłości dobrze się skończyć, choć artyści z nich wspaniali, godni podziwu.

vvv

~vvv -

No tak wiedziała że jest żonoty,i wchodziła z budatmi w ich zycie,a teraz udaje niewiniątko,pamijetaj kij ma dwa końce,nie zbuduje sie szczescia na czyimś nieszczesciu

brzoza

~brzoza -

Najtrafniejsza i najlepsza riposta: "Kiedyś to zło które wyrządzili pozostawionej rodzinie Józefowicza wróci do Nataszy i do Janusza. ...", myślę, że długo nie trzeba będzie czekać!

pisałam ja

~pisałam ja -

szkoda gadać on babiarz pewnie z kilkoma miał romans a ona nie pierwsza ani ostatnia głupia i tyle łatwego życia nie będzie miała z nim on ma na gębie wymalowany znak pijaka ale dzięki uratowała żonę przed takim hultajem a Nataszy można tylko gratulować gehenny miłego pilnowania kochanka ----- dobrze go pilnuj

Edek

~Edek -

A czemu te Żony nie są takie sprytne i zdeterminowane w walce o swoich facetów, tylko odpuszczają ich po gładkim stole - lepszy wygrywa

brzydka..........

~brzydka.......... -

Gratuluje żonie , że pozbyła się takiego faceta. Urbańska tylko się ośmiesza we wszystkim. Poza urodą która zniknie , nie posiada nic. Słonia do cyrku też nauczono tańczyć..............

Hanka

~Hanka -

Wy wszystkie święte! Zazdrościcie jej talentu i urody? A może, żal wam że o was nikt nie pisze? Skąd w was tyle agresji i nienawiści? Zrobiła wam coś złego? Cóż się tak ekscytujecie Nataszą? Mało to wywłok w show biznesie? i to wam nie przeszkadza?

kk

~kk -

do tej głupiej baby nigdy a ja jej nie zazdroszcze talentu bo go nie ma