Reklama

Plotki

Córki Niemena kłócą się o spadek!

Niedziela, 7 lipca 2013 (05:30)

Najstarsza córka Czesława Niemena z pierwszego małżeństwa domaga się od przyrodnich sióstr prawa do majątku po ojcu...

Zdjęcie

Córki Niemena: Eleonora, Maria i Natalia /Włodarski /East News
Córki Niemena: Eleonora, Maria i Natalia
/Włodarski /East News

Mało kto wie, że Czesław Niemen zanim poślubił Małgorzatę Krzewińską, był już wcześniej żonaty.

W wieku 19 lat wziął potajemny ślub ze swoją szkolną miłością - Marią Klauzunik. Małżeństwo nie trwało długo, ale z ich związku pozostała córka Maria, która miała pięć lat, gdy rodzicie się rozstali.

Później Czesław poznał piękną modelkę, w której od razu się zakochał. Ze związku Małgorzaty i Czesława urodziły się dwie córki: Natalia i Eleonora.

Maria Gutowska, z domu Wydrzycka (prawdziwe nazwisko Czesława Niemena), na co dzień mieszka w Gdańsku. Dwoje najstarszych dzieci już dorosło, założyło własne rodziny. Kobieta żyje sama z dziewięcioletnią córką Julią.

Dzisiaj nie wiedzie się jej najlepiej. Niedawno przeszła na emeryturę i w jej domu raczej się nie przelewa.

Po śmierci Niemena cztery kobiety dysponują jego prawami autorskimi i majątkiem. Kontakt najstarszej córki z nową rodziną ojca był zawsze bardzo sporadyczny.

Przez pierwsze lata panie jakoś się dogadywały. Jednak dwa lata temu Maria zażądała rozliczenia się ze spadku.

"Nie mogłyśmy dojść do porozumienia, więc wniosłam o sądowy podział spadku" - wyznaje w "Vivie!" Gutowska.

Nietrudno się domyślić, że relacje miedzy kobietami jeszcze bardziej się pogorszyły. Córki Niemena z matką odpierają zarzuty.

"Maria zmieniła się o 180 stopni. Mam wrażenie, że ktoś ją przeciwko nam nastawił. Przecież dopuszczamy ją do spadkobierstwa" - mówi Natalia Niemen.

Przyrodnia siostra jest zdania, że Małgorzata i jej córki nie dbają w odpowiedni sposób o spuściznę ojca.

Faktycznie, w prasie pojawiła się masa publikacji na temat tego, jak Niemenówny blokują wydawanie płyt artysty, zakazują wykonywania jego piosenek i utrudniają wszelkie działania związane z osobą muzyka.

Gutowska chce mieć większy wpływ na podejmowanie decyzji. Uważa, że pamięć o ojcu trzeba podtrzymywać na wszystkie możliwe sposoby. A nie skupiać się wyłącznie na wytaczaniu kolejnych procesów, które jej zdaniem tylko szkodzą pamięci ojca.

Zdjęcie

Małgorzata Niemen, Eleonora, Maria i Natalia /Włodarski /East News
Małgorzata Niemen, Eleonora, Maria i Natalia
/Włodarski /East News

Zdjęcie

Małgorzata i śp. Czesław Niemen /- /AKPA
Małgorzata i śp. Czesław Niemen
/- /AKPA

Zdjęcie

Małgorzata z córkami /- /AKPA
Małgorzata z córkami
/- /AKPA

Zdjęcie

Dziś nie spotykają się już w takim gronie! /Włodarski /East News
Dziś nie spotykają się już w takim gronie!
/Włodarski /East NewsArtykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Córki Niemena kłócą się o spadek!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (287)

Dodaj komentarz
r52

~r52 -

BZDETY BYŁ ZAKOCHANY W A.K. ODBIŁ MU JĄ KONKURENT W.K.

kota

~kota -

Spadek w 1/4 jest jej i nikt nie ma prawa jej "dopuszczać", bo ona dopuszczona to jest. Jak nie chcą jej spłacić, to sąd i komornik im pomoże. Swoją drogą to w 100% ma rację, że te trzy tzw. niemenówny doprowadzają do zubożenia masy spadkowej poprzez niewykorzystywanie lub złe wykorzystywanie praw autorskich. A śpiewanie przez młodą NIemenównę to żenada.

mirka

~mirka -

Od młodzieńczych lat jestem fanką Czesława Niemena od czasów kiedy występował z "akwarelami"Pani Małgorzato bardzo Panią proszę,niech Pani pozwoli śpiewać piosenki Czesława Niemena profesjonalistom!!!Córka Natalia do tego się nie nadaje!!!SZCZERE ALE PRAWDZIWE!!!Niech rozsądek wstąpi w Panią!!!Szkoda, że piosenki Pana Czesława są tak mało znane w dzisiejszych czasach to wielka strata!!!

sara

~sara -

Wszystkie cztery kobiety to zachłanne s.ki

zza

~zza -

brawo p.Mario!!!

wspominka :)

~wspominka :) -

Powiem coś od siebie. Pamiętam pierwszą córkę Niemena, bo chodziłyśmy do tej samej szkoły Podstawowej nr 19 w Gdyni na Wzgórzu, i mieszkałyśmy na płycie Redłowskiej. Miała przepiękny głos, i była podobna z wyglądu do swojego taty. Pamiętam jak zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie piosenki, bo ja zajęłam II miejsce, nikt nie potrafił jej dorównać, taki miała piękny i czysty głos. Ale też pamiętam, jak skromnie chodziła ubrana, i to było przykre, bo też pamiętam, jak Czesław Niemen odwiedział swym pięknym samochodem Fiat 125 p kolor ecri, swoja córkę na Płycie Redłowskiej na ul Boh. Star. Warszawskiej, bo tam mieszkała. Mi na zawsze pozostanie w pamięci Maria Wydrzycka, cicha, spokojna, wysoka- pierwsza córka Niemena. Nosiła jego nazwisko, a nie jak druga żona podszyła się pod jego pseudonim przyjmując nazwisko Niemne, choć nazwisko miał Wydrzycki :). Cała ta historia jest rzenująca, a jedynie szanuję jego pierwsza córkę w tym całym zamieszaniu medialnym. Mario pewnie mnie nie pamiętasz, ale wtedy w konkursie ja zdobyłam drugie miejsce, dla mnie miałaś prześliczny sliny głos, i pewnie nauczyciele też to pamiętają. Pozdrawiam:)

Zbyszek

~Zbyszek -

Nie oceniajcie ani rodziny Niemena, ani nikogo innego na podstawie oszczerczych artykułów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Markiewich

~A Markiewich -

nieh chociarz raz te baby poiado do starych Wasilishek tam im dadzo to co oni naprawde zaslugue!!!

Jan

~Jan -

Niestety najwiekszy ferment sieje tam ex-modelka malgorzata. Pazerna, pusta baba zabraniajaca wykonywania piosenki "Sen o Warszawie" kibicom Legii Warszawa. Ten hymn kibicow to wspolautorstwo :muzyka :Cz. Niemen slowa :M.Gaszynski. Sporo piosenek Niemena to wlasnie wspolautorstwo ale nawet z tym pinda gonia ma problem. Najjaskrawszy dowod na pazernosc tej baby to wyrok sadu - po 25% dla trzech corek i zony - ktorego pinda gonia nie ma zamiaru respektowac. Oj, Czesiek nie trzeba bylo ulegac tylko wracac do Faridy.

olga

~olga -

Zona Niemena Malgorzata wydaje sie byc dziwna osoba, jej wypowiedzi w TY i prasie swiadcza, ze ona jest lekko niezrownowazona. Slyszymy ciagle o jej dasach, blokowaniu, nieakcweptowaniu itp. ona jest ciagloe o cos obrazaona, uzurpuje sobie prawa do calej spuscuznie po Niemenie. Mysle, ze jego muzyka w duzej czesci nalezy do narodu. Gdyby nie okceptacja nasza nikt by o nim nie slyszal. Ta Pani powinna zdac sobie sprawe z tego. Zrobilo sie glosno po wystepie Natalii w Opolu, jej wystep dla mnie byl tez dziwny, nie watpie, ze ma ciekawy glos, ale jej zachowanie na scenie, mimika, gesty byly momentami szokujace.