Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka Samusionek: Jak wrócę do mamy, to się zabiję!

11-letnia Angelika, która od lat uczestniczy w przepychankach między rodzicami, przeżywa prawdziwy koszmar. Wiele wskazuje na to, że nieprędko się on zakończy...

"Fakt" dotarł do wstrząsających listów córki Samusionek, które pisała do sądu.

Reklama

Dziewczynka błaga w nich, aby nie kazano jej wracać do matki, od której już kilkakrotnie uciekała. To, co czytamy w liście jest przerażające!

"Mama jest inna, kiedy są goście i kurator i na imprezach, a inna kiedy jesteśmy same. Czuję się jakbym miała dwie mamy. Mama karze mnie za to, że tęsknię za tatusiem. Czasem nawet mnie kopie, wykręca mi ręce i szczypie, jak mam telefon, a ona siłuje się ze mną, żeby mi go wyrwać. Kiedy przychodzą goście, to ciągle słyszę, że tatuś dawał mi narkotyki i alkohol i bił mnie. A to nie jest prawda. Teraz uciekłam, bo 2 razy straszyła mnie, że bez czekania na sąd odda mnie do psychiatryka" - pisze Angelika.

Córka tak bardzo boi się, że wróci do domu matki, że pisze wprost:

"Nie mogę już dłużej żyć z mamą. Jak do niej wrócę, to się zabiję. Ostatnio słyszałam na przyrodzie, że jak się wrzuci suszarkę do wody, to się umrze" - czytamy w jednym z listów.

Anna Samusionek (42 l.) zapewnia, że wszystko co robi, ma na celu dobro dziecka. W wydanym oświadczeniu oskarża męża, że rujnuje życie ich córce. Oznajmiła, że sama odcina się od całej sprawy i nie zamierza niczego komentować.

"Jeżeli ktoś ma choć odrobinę rozumu zastanowi się, jakie intencje przyświecają komuś, kto przy udziale powszechnie pozbawionego szacunku PR-owca, gotuje własnej córce medialne piekło i robi wszystko, by szkalować jego matkę? Choćby Angelika wyjechała na koniec Polski, nawet za kilka lat koledzy będą jej to wytykali, przyklejając do tornistra wydruki z internetu" - pisze Samusionek.

Trudno nie zgodzić się z tymi słowami. Szkoda tylko, że Anna nie dostrzega, iż sama ma w tym swój ogromny udział.

Myślicie, że kiedyś się opamiętają?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek | dramat | córka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje