Reklama

Plotki

Cichopek będzie miała córkę

Wtorek, 7 października 2008 (07:50)

Katarzyna Cichopek w dniu swoich 26. urodzin dowiedziała się, że będzie miała córeczkę - donosi jeden z dzienników.

Zdjęcie

Kasia Cichopek /fot.Andrzej Szilagyi   /MWMedia
Kasia Cichopek /fot.Andrzej Szilagyi  
/MWMedia
"Super Express" poprosił wróżkę Urszulę, by przepowiedziała prowadzącej "Jak ONI śpiewają" przyszłość. Co powiedziały karty?

"Trójką dzieci Kasia otoczona nie będzie. Los szykuje dla niej córkę. I już coś się dzieje. Nie wiem tylko, czy aktorka już jest w ciąży, czy na razie tylko myśli o dziecku" - czyta z kart tarota wróżka.

Jej zdaniem, Cichopek będzie surową, apodyktyczną matką: "Będzie wiele od córki wymagać. I bardzo cenić własną niezależność. Bo Kasia siebie stawia na pierwszym miejscu".

Jeśli chodzi o życie zawodowe, Kasię czekają same sukcesy: "Aktorka jest numerologiczną jedynką, a ten rok też jest jedynką. Oznacza to, że przed nią jeszcze wiele sukcesów. To osoba bardzo obrotna, zawsze znajdzie sposób na zarobienie pieniędzy. Aktorka ma też umiejętność odradzania się jak feniks z popiołów. Nawet jeśli upadnie to odbije się od dna" - twierdzi wróżka.

Ciężki los przepowiada jednak jej mężowi Marcinowi: "Bo to ona jest żeglarzem , sterem i okrętem w tym małżeństwie. Lubi przyjmować nieprzejednaną postawę, nieraz trudno jej spuścić z tonu, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. I dlatego kabała zaleca jej pójście na kompromis".

"Marcin to człowiek potrzebujący dużo ciepła, uczucia i czasami będzie miał okresy powątpiewania. Wygląda jednak na to, że wszystko się ułoży i związek tych dwojga przetrwa. Kasia będzie musiała tylko czasami mu ustąpić. A wtedy koło fortuny długo będzie się dla niej kręcić" - dodaje.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Super Express

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Cichopek będzie miała córkę

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 56,

przeczytane przez: 84 osoby Dodaj komentarz