Reklama

Plotki

Chylińska wyszła za mąż po raz drugi

Czwartek, 6 września 2012 (09:27)

...w tajemnicy przed mediami.

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska /Jarosław Antoniak /MWMedia
Agnieszka Chylińska
/Jarosław Antoniak /MWMedia
Związek Agnieszki Chylińskiej (36) i tajemniczego Marka, ojca jej dzieci, jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Jurorka "Mam talent" niechętnie o nim rozmawia. Kiedy ostatnio opowiadała o trzeciej ciąży w jednym z programów śniadaniowych, określała go mianem "mąż".

Dziś już wiemy, że wokalistka po raz drugi wyszła za mąż! Informację tę potwierdziła "Życiu na Gorąco" Joanna Ziędalska-Komosińska, menedżerka Chylińskiej.

"To prawda. Agnieszka i Marek wzięli ślub" - mówi krótko. "Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy" - dodaje.

Choć nie podała żadnych szczegółów, tygodnik dowiedział się, że uroczystość odbyła się jeszcze przed narodzinami Estery. Agnieszka zachowała swoje nazwisko. Miejsce ceremonii ślubnej pozostaje nieznane.

Pogłoski o ślubie Chylińskiej pojawiały się już kilkakrotnie, za każdym razem okazywały się jednak nieprawdziwe. Skąd u piosenkarki i jurorki tak wielka potrzeba ukrywania życia prywatnego?

Jak mówią jej znajomi, Aga "zbyt wiele przeszła na scenie i za kulisami". "Narkotyki, przypadkowy seks, była cała dla fanów. Dosłownie" - podkreślają.

Sama przyznaje, że dopiero ciąża i spotkanie Marka postawiło na jej drodze znak stopu. Kim jest jej drugi mąż?

Wiadomo jedynie, że mężczyzna pracuje za kulisami show-biznesu i bardzo dba o prywatność. Czy ślub odbył się w kościele? Całkiem możliwe.

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Agnieszki był związany z jedną z wytwórni płytowych Krzysztof Krysiak. Ich ślub miał charakter cywilny, a rozwód odbył się już rok później.

Chylińska o trzeciej ciąży /Agencja TVN/-x-news

Zdjęcie

Agnieszka Chylińska z byłym i obecnym mężem, fot.Życie na Gorąco, Na Żywo
Agnieszka Chylińska z byłym i obecnym mężem, fot.Życie na Gorąco, Na Żywo

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Chylińska wyszła za mąż po raz drugi

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (185)

Dodaj komentarz
.m mm z Chicago

~.m mm z Chicago -

z tymi tatuazami wyglada rzeczywiscie koszmarnie.Dla mnie zaden z niej autorytet. Ludzie nie dajcie sie zwariowac.Co mnie obchodzi jej zycie.Zycze jej szczescia i wiecej skromnosci .

andrzej

~andrzej -

iść z taką do łóżka, to jak z kryminalistą jakimś!! Cała na niebiesko zrobiona, zero kobiecości, zero skromności. Taka babochłop, a raczej chłop!

modlishka

~modlishka -

Agnieszka jest super babka.Extra wokalistką fajną matką i szacunek dla niej sie należy.basta

taka prawda

~taka prawda -

cieniutkie

ja:)

~ja:) -

co to za metka na podeszwie buta Pana Andrzeja?????????

djgfldjfd

~djgfldjfd -

No i szacun dla tej pani za kamuflaż przed mediami. Przynajmniej nie jest sprzedajną (...) co ze ślubu robi maedialny cyrk, a z gVwna olimpiadę. Powodzenia pani Agnieszko!

Elka

~Elka -

Zagadka. Czy ktoś wie, który to jej obecny mąż.Pod zdjęciem pisze, że na nim jest były i obecny mąż.

Józuś

~Józuś -

Codzi o tę wulgarną wnuczkę Bieruta, zbrodniarza sowieckiego mordującego Polaków? Po nim był Jaruzelski takż..

maximus

~maximus -

"Skąd u piosenkarki i jurorki tak wielka potrzeba ukrywania życia prywatnego? " Żeby jej byle hoo-ye nie włazili z buciorami i aparatami do życia prywatnego.!!!

Wierny żonie

~Wierny żonie -

Ale jesteście wredni z tą krytyką! Podziwiać należy Agnieszkę, obejrzyjcie sobie zdjęcia sprzed powiedzmy 10 lat i teraz ... zmiana tylko na korzyść, ponadto ma dziewczyna charyzmę, mocny charakter, a przy tym na pewno potrafi być czuła i kochająca i jest wrażliwa. To fajna babka, super wygląda w blond włosach choć wcześniejsze czarne też bardzo mi się podobały. Może nie jest pięknością hollywodzką , ale na bank coś w sobie i gadanie że nie jest kobieca jest głupie, ot co!