Reklama

Plotki

Cała prawda o romansie Gessler i Adamczyka

Sobota, 18 maja 2013 (05:07)

Gdy byli w związku, ukrywali to przed światem. On do dziś nie pisnął o nim słowa. Ona zaczęła mówić...

Zdjęcie

Magda Gessler, Piotr Adamczyk /Paweł Wrzecion /MWMedia
Magda Gessler, Piotr Adamczyk
/Paweł Wrzecion /MWMedia

Stuprocentowy dżentelmen, który nie ma jednak szczęścia do kobiet... Właśnie rozpada się jego małżeństwo z Kate Rozz (35). Była narzeczona Anna Czartoryska (34) niedawno poślubiła innego. Jakby tego było mało, osoba, z którą przed laty miał sekretny romans, publicznie ujawniła kulisy tego związku.

Wypowiedź Magdy Gessler (60) w internetowym wywiadzie nie pozostawia wątpliwości, że Piotr Adamczyk (40) był kimś więcej niż jej przyjacielem.

"Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja" - stwierdziła restauratorka.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" napiętnowała także trudny charakter aktora. "On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru" - kpiła.

Nie próbowała ukrywać, że boli ją fakt, że Piotr wykorzystał jej kontakty do własnych celów - przyjaźnił się z jej kochankiem, którego nienawidził, i robił z nim interesy.

Były Gessler to Mariusz Diakowski, niegdyś kelner w jednym z jej lokali. Zakochana kobieta uczyniła go restauratorem, przekazała połowę udziałów w restauracji Zielnik. Gdy rozstała się z Diakowskim, w jej życiu pojawił się 20 lat od niej młodszy Piotr Adamczyk.

"Magda, oficjalnie żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą" - wspomina osoba z otoczenia restauratorki. "Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć nie błyszczała jeszcze w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką wielu restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść jej mężowi o tym romansie".

Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", Piotr, wówczas jeszcze niezamożny, nie czuł się komfortowo u boku Magdy... "Ona płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania od najdroższych projektantów. Jeśli chodzi o najbliższych, nigdy nie była oszczędna" - zdradza znajoma Gessler.

Romans dynamicznej, hedonistycznie nastawionej do życia restauratorki i introwertycznego aktora trwał tylko kilka miesięcy. Bez wątpienia wywarł jednak wielki wpływ na przyszłe życie aktora. To nie przypadek, że gdy został majętnym człowiekiem, zainwestował w biznes restauracyjny. Wspólnie z byłym narzeczonym Magdy, Mariuszem Diakowskim, otworzył Stary Dom. Ale na jego inaugurację byłej nie zaprosił.

"Stosunki między Piotrem i Magdą są lodowate. Unikają nawet przychodzenia na te same imprezy" - twierdzi informator "Na Żywo".

Rzeczywiście, gdy w 2012 r. oboje otrzymali Telekamery Tele Tygodnia, restauratorka nie odebrała swojej. Trofeum w jej imieniu przyjęła córka Lara. Gdy spóźniona Magda dotarła na galę, nie weszła do głównej sali, gdzie ze świeżo poślubioną żoną brylował Piotr...

"Udajemy, że mówimy sobie 'dzień dobry'" - stwierdziła Magda. Miłosny epizod, o którym Piotr wolałby zapomnieć, komplikuje życie obojga.

Zdjęcie

Magda Gessler /Paweł Wrzecion /MWMedia
Magda Gessler
/Paweł Wrzecion /MWMedia

Zdjęcie

Piotr Adamczyk /Andras Szilagyi /MWMedia
Piotr Adamczyk
/Andras Szilagyi /MWMedia

K. W.

20/2013

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Na żywo

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Cała prawda o romansie Gessler i Adamczyka

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (422)

Dodaj komentarz
yas0

~yas0 -

adamczyk, chyba oujajes, baba 60 lat,i do tego wredna, wulgarna, arogancka , jak dobrze , ze to przeszlosc

niesforny

~niesforny -

To nie było smaczne.

Madzia

~Madzia -

A ja Tam uważam ze fajna z nich byłaby Para.

zulka

~zulka -

gdyby Magda wcześniej zaczęła opowiadać o swoim z nim romansie, to Piotr nie otrzymałby roli papieża

zulka

~zulka -

nie ma kasy, bo może zbiera na grzywnę dla brata piotrusia ikonowicza aby wyszedł z aresztu. Okropność - ci żydzi to okropność. Wygląd Magdy jest delikatnie mówiąc mało estetyczny.

ola

~ola -

Do tej pory nie byłam zwolenniczką pani Magdy. A le takich ludzi trzeba, aby zmienić coś. Jakby zatrudnić Magdę Gessler w Sanepidzie i zrobić program w środkach lokomocji, które śmierdzą. Może wywalczyłaby siedzenia ze skóry ekologicznej, które można łatwo utrzymać w czystości. A tam mamy zasikane śmierdzące miękkie...... Następnie program o sklepach, w których pełno gówna przeterminowanego. Pani Bosacka owszem robi swój program, ale nie ma odwagi powiedzieć, które produkty są dobre!!!!!!! Ludzie idąc na zakupy nie mają często czasu studiować składów. Nie musi się mówić co jest złe, wystarczy powiedzieć co jest dobre. Trochę odwagi pani Bosackiej nie zaszkodziłoby.

doświadczony

~doświadczony -

Piotruś żal mi cię że musiałeś się tak upodlić przecież ta pani to klasyczna foka i do tego obrośnięta tłuszczem chłopie czy wyznajesz zasadę nie ma brzydkich pań kiedy wina jest pod dostatkiem no ale jak to przeżyć jak ona rano wstaje z łóżka to masakra jest panowie.

minutka

~minutka -

Kurza twarz. Przestańcie pisać o tym nekrofilu i tej chamskiej damie.

kuba

~kuba -

Ona to Himalaje brzydoty! On to zadufany w sobie parafialny amant! Ale jak on mogl zadawac sie z taka ochydna baba???!!!

lola

~lola -

nasrał na to cienka pipa z baru mlecznego i debil z millenium takich jak oni waliliśmy w łeb w podstawówce i stąd te żydowskie wotum przetrwania. Debilem jest ten co ich promuje albo nic innego nie potrafi tylko promowanie slamsów