Reklama

Plotki

Bogusław Linda jest załamany

Poniedziałek, 9 listopada 2009 (08:13)

Z powodu choroby Bogusław Linda musiał przerwać pracę na planie filmu "Tajemnica Westerplatte". Aktor wpadł w depresję, nie odbiera telefonów i nie chce z nikim rozmawiać.

Zdjęcie

Bogusław Linda, fot. Marek Ulatowski   /MWMedia
Bogusław Linda, fot. Marek Ulatowski  
/MWMedia
Ciężka choroba pokrzyżowała plany 57-letniemu Bogusławowi Lindzie, który liczył, że dzięki roli w produkcji ożywi swoją filmową karierę. Aktor grał ważną rolę majora Sucharskiego, która miała przypomnieć widzom, że jest znakomitym aktorem.

Ekipę filmową jednak od początku prześladował pech. Jak donosi "Fakt", na Litwie, gdzie były kręcone zdjęcia, nadeszła niespodziewanie zima, a przecież wydarzenia w 1939 roku na Westerplatte rozgrywały się późnym latem.

Niskie temperatury, na które Linda nie był przygotowany, wywołały u niego ostre zapalenie oskrzeli i, jak donosiliśmy, trafił do szpitala. Najprawdopodobniej nie wróci na plan przed końcem zdjęć.

Przyjaciel Lindy zdradza w rozmowie z "Faktem", że przymusowa przerwa w pracy załamała aktora:

"Boguś nie chce nikogo widzieć, nie odbiera telefonów. Nie wiem, jak można mu pomóc, nigdy go takiego nie widziałem" - mówi.

Producentom na pewno ciężko będzie znaleźć aktora, który zastąpi pana Bogusława, zwłaszcza, że część zdjęć jest już nakręcona. Miejmy nadzieję, że zaczekają, aż aktor dojdzie do zdrowia i będzie w stanie wrócić na plan.

Zobacz również:

Linda trafił do szpitala

Stan Lindy pogorszył się

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Bogusław Linda jest załamany

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (109)

Dodaj komentarz
Emi

~Emi -

Boguś nie podda się wierze w niego:)

zandka7

~zandka7 -

piszcie co chcecie ale Bogus i tak jest naj

miau...

~miau... -

bardzo obry aktor, i nie piszcie takich bzdur.On jest Świetny...:)

Inga

~Inga -

...aktora do roli. Mjr Sucharski też nie radził sobie z dowodzeniem na Westerplatte, wpadał w depresje, kilkakrotnie chciał się poddać.

Romek

~Romek -

Ktoś,kto nie ma pojęcia o depresji nie ma "prawa się o niej wypowiadać"Bogusław Linda jest człowiekiem,który ukształtował moje pokolenie swoimi rolami ,o których się nigdy nie zapomina.Utrata wizerunku, szacunku ludzi i opluwanie..............?Franc Maurer-jam jest z tobą.Bogusław jam jest z TOBĄ

Kulisowiec

~Kulisowiec -

Przeciętny aktorzyna zawsze tak kończy.

Elka

~Elka -

przewraca się osobnikowi w głowie a potem się o nim zapomina.Nic dziwnego,że choruje.

znudzony

~znudzony -

przygnębienia. Na nią się CHORUJE, a nie w nią "wpada" (slyszał ktoś np. o "wpadaniu w grypę?"). Czy nie możecie skonsultować się chociaż raz z jakimkolwiek psychiatrą przed publikacją takiego materiału? Rzetelność dziennikarska wymaga chyba trochę wysiłku?

D.D

~D.D -

Uważam, że Bogusław Linda to wspaniały aktor!! Każdy ma prawo do własnego zdania, ale pisać o Nim obraźliwe anegdoty i porównywać z innymi aktorami to największa głupota!! Każdy jest inny, ma swój styl. P.Linda jest nie jest na co dzień twardzielem...to przecież zwykły człowiek, ktróry też miewa chwile słabości. Trzeba Jemu pomóc a nie dołować i wypisywać bzdury!! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na plan filmowy, a reżysera proszę o wyrozumiałość, cierpliwość, proszę poczekać na tak znakomitego aktora jakim jest B.Linda - uważam że warto

Fanfan

~Fanfan -

a potem wystrzelaj wszystkich w okolicy na litery tych co piszą tu negatywnie.