Reklama

Plotki

Biedrzyńska odcięła córkę od ojca?

Środa, 19 listopada 2008 (06:00)

Rolę ojca dla córki Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza pełnił mężczyzna, z którym aktorka związała się po rozwodzie. Dziewczynka nie wiedziała nawet, że powinna zwracać się do Robakiewicza "tato"!

Zdjęcie

Adrianna Biedrzyńska, fot. Prończyk   /AKPA
Adrianna Biedrzyńska, fot. Prończyk  
/AKPA
Wydaje się, że kariera filmowa 46-letniej Adrianny Biedrzyńskiej jest definitywnie zakończona. Od wielu lat nie zagrała w żadnej poważniejszej produkcji, obecnie możemy ją zobaczyć wyłącznie w serialu "Barwy szczęścia".

"Moje życie jest skończone. Jestem zrujnowana. Nikt nie pozwoli już mi zagrać na scenie" - mówiła z emfazą "Super Expressowi" w 2003 roku. Jak widać, miała rację.

Osobą odpowiedzialną za skompromitowanie aktorki jest, oprócz rzecz jasna niej samej, jej drugi mąż, biznesmen Marcin Miazga. Został oskarżony o wyłudzenie olbrzymich kwot od bogatych i znanych znajomych Biedrzyńskiej.

Pani Adrianna odgrywała wtedy rolę życia - skarżyła się w brukowcach na męża-oszusta, utrzymywała, że sama jest ofiarą jego matactw finansowych. Ogłosiła wtedy, że chce natychmiastowego rozwodu. Tymczasem gdy sprawa nieco przycichła, parę znowu zaczęto widywać razem.

Nie mniej skomplikowane życie pani Ada wiodła przed poznaniem Miazgi. Jej pierwszym mężem był aktor Maciej Robakiewicz. W Polsce wczesnych lat 90 uchodzili za wzorowe małżeństwo, występowali bowiem w bijącym rekordy popularności programie "Czar Par", gdzie czytali miłosne wiersze.

W 1993 roku na świecie pojawiła się Michalina. Niestety, dziecko nie zdołało uratować ich związku. Rozstali się w połowie lat 90, a ich rozwód najbardziej przeżyła właśnie dziewczynka.

"Była bardzo związana ze swoim ojcem. Nieporozumienia i napięcia między Robakiewiczem a Biedrzyńską, które nie osłabły nawet po rozwodzie, sprawiły, że kontakty ojca z Michaliną bardzo się rozluźniły. Pan Maciej do dziś żałuje, że musiał niemal całkowicie wycofać się życia swojej córki, ażeby uniknąć awantur z Adrianną" - czytamy w najnowszej "Rewii".

Kontakt między ojcem i córką urwał się ostatecznie, gdy Biedrzyńska poznała Miazgę. To biznesmen stał się dla Michaliny ojcem. Doszło do tego, że podczas sporadycznych spotkań dziewczynki z Robakiewiczem zwracała się do niego "pan"!

Nie wiadomo, czy zerwaną w dzieciństwie więź uda się odbudować. Mamy nadzieję, że dziewczynka, która staje się na naszych oczach nastolatką (gra Kamilę w "Klanie") będzie mądrzejsza od swojej mamy...

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Biedrzyńska odcięła córkę od ojca?

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz
Adorator

~Adorator -

To jest okropny stary skwasnialy babsztyl z oszustem mezem i proboja dalej oszukiwac naiwnych!

gość....

~gość.... -

To co tu jest napisne to nieprawda!! wielka bzdura!!!!!!!!!!!!!!

Adamo

~Adamo -

Ta pani jest słabą aktorką, wygląda fatalnie i dziwię się , że wróciła do zawodu, że ktoś zechciał ją jeszcze zatrudnić. Jednak nie ma solidarności w tym środowisku.

Kris

~Kris -

Nigdy nie pojme egoistycznych poczynan takich zimnych matek. Bierzynska, Mandaryna, Samusionek do jednego wora, samolubne pseudo matki. Zycie powinno sie je w przyszlosci tym samym ukarac.

Habi

~Habi -

Ja pamiętam jak Robakiewicz stał murem za Biedrzyńska kiedy wybuchła ta afera ,a ta cała Ada to stara żdzira i karierowiczka nie mówiąć że oszustka.Kobieta bez honoru i ambicji a zapowiadała się na to że zrobi karierę .Szkoda pisać o takich ludziach,ona ma spalone mosty i nikt normalny nie zatrudni jej i da jej pracę.Teraz córka utrzymuje dom?

mac

~mac -

W dodatku z Bydgoszczy. Wstyd.

Vicuś

~Vicuś -

Czy oddała kase panu Sztogingerowi , bo okropnie sie zachowuje i jeszce córke krzywdzi mosty pali za sobą fee!!,ale to mi aktorka he,he!!!

hala

~hala -

NIE !!! TO BYŁ ZWYKŁY SPRZEDAWCA W SALONIE SAMOCHODOWYM W BYDGOSZCZY !!!!!

aldonastankiewicz1

~aldonastankiewicz1 -

żadna z niej aktorka a teraz córkę tez wzięli za aktorkę,szkoda gadać!!!!!!!!!

an

~an -

Nie wiedziałamże jesteć córka tak potwornej matki, wybacz ojcu i wróć do niego bedzie dobrze.