Reklama

Plotki

Anna Popek zostawiła męża i dzieci

Sobota, 3 maja 2008 (06:41)

40-letnia aktorka niedawno wynajęła mieszkanie w Warszawie. W Podkowie Leśnej został jej mąż Andrzej oraz dwie córki, 12-letnia Oliwia i 10-letnia Małgosia. Czy Popek porzuciła rodzinę?

Zdjęcie

Anna Popek, fot. Andrzej Szilagyi   /MWMedia
Anna Popek, fot. Andrzej Szilagyi  
/MWMedia
Aktorka utrzymuje oczywiście, że wyprowadzka do Warszawy jest podyktowana tylko i wyłącznie względami zawodowymi: "Bardzo dużo pracuję i jest mi wygodniej w Warszawie" - mówi w rozmowie z pismem "Świat & Ludzie".

Znajomi Popek wiedzą jednak trochę więcej: "Ich małżeństwo przeżywa kolejny kryzys" - zdradzają. Tym razem to coś naprawdę poważnego, skoro Anna postanowiła się wyprowadzić. A na odległość przecież nie rozwiąże się problemów małżeńskich...

Poszło podobno o podział obowiązków - to Popek utrzymywała rodzinę i była gościem w domu. Andrzej, z zawodu rehabilitant, pełnił rolę gospodyni domowej. W rozmowach z przyjaciółmi często skarżył się, że widuje żonę tylko od święta.

Gdy jedna osoba w związku odniesie sukces, druga często przestaje za nią nadążać. Ale co będzie z dziećmi? Czy aktorka, w obawie, by nie zahamowały jej kariery, odda je mężowi bez walki?

Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie!

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Anna Popek zostawiła męża i dzieci

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (91)

Dodaj komentarz
wiki

~wiki -

rodzina ponad wszystko nie kariera

Vika

~Vika -

Niestety to wszystko jest prawdą co się pisze o pani Popek. Nic się nie da ukryć przed sąsiadami. Nie jest w porzadku wobec rodziny. Podkowianie wiedzą to i owo.

jill

~jill -

od kiedy to Ania Popek jest aktorką?

Koles

~Koles -

A jak w kiedys (czego nie zycze) wymaca Anna jakis guzek na swym ciele,to przestanie myslec tylkiem tylko przypomni sobie o rodzinie.

jack

~jack -

oh...

sandra

~sandra -

kocham cię

Milosnik salonów ;)

~Milosnik salonów ;) -

No cóż u tej nacji to normalne, znajdzie sobie nowego rabina …

!!!!!

~!!!!! -

Ze wieku lat 40 starej babie zaczyna sie przewracac w glowie .Popek ta krduplowata baba wydaje sie jak to wielka dziennikara prowadzac poslednie programy.

Noemi

~Noemi -

Dlaczego to zrobiłaś jak można odejść z domu Ty jesteś chyba nie normalna na mózg padło .Natychmiast wróć do domu .

Karol

~Karol -

w swoim związku. Jej mąż to bardzo wartościowy człowiek, może tylko w porównaniu do niej jest mniej przebojowy. To wzór ojca i męża. Szkoda tylko,że Ania tego nie docenia. Aniu, nie bądź głupią gąską. Każdy popełnia w życiu błędy, ale tylko niektórzy mają okazję je naprawić. Pamiętaj,że rodzina jest najważniejsza. Ania już zapomniała, że mąż dla niej zmienił miejsce zamieszkania, przenosząc się do Warszawy. Popularność się kiedyś skończy, pozostanie samotność i pustka.