Reklama

Plotki

Aktorka wyemigrowała z Polski

Wtorek, 18 października 2011 (05:30)

Znana z serialu "Na Wspólnej" Sylwia Juszczak w marcu tego roku wraz z mężem i synami przeniosła się na stałe do Norwegii. Co ciekawe, nie nazywa się już Juszczak, a... Arnesen. Jak teraz wygląda jej życie?

Zdjęcie

Sylwia Juszczak, fot.Andras Szilagyi   /MWMedia
Sylwia Juszczak, fot.Andras Szilagyi  
/MWMedia
"Bardzo się bałam. Zwłaszcza że nie chodziło tylko o mnie, ale także o moich synów - Nataniela i Vincenta" - opowiada "Twojemu Imperium". Jest bardzo szczęśliwa, że zdecydowała się na emigrację.

"Teraz ze stuprocentową pewnością mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem urzeczona niesamowitym spokojem tego kraju. Bardzo tego potrzebowałam. Mamy piękny dom, morze w zasięgu ręki, a chłopcy dużo przestrzeni do zabawy. I nie muszę już stać w zakorkowanych ulicach Warszawy, wożąc synów do szkoły".

Aktorka w Norwegii chce znaleźć pracę. Jak mówi, wraz z mężem - reżyserem i scenarzystą - już rozesłała CV i czeka na odpowiedź.

"Mam nadzieję, że mi również się uda. Powiem nieskromnie, że są na to szanse. Na razie uczę się norweskiego. Bo chociaż po angielsku można się porozumieć, norweski da mi więcej możliwości. A na razie gram w polskich serialach 'Szpilki na Giewoncie' i 'Życie nad rozlewiskiem'".

Juszczak wydział aktorki łódzkiej filmówki ukończyła w 2002 roku. Z pierwszym mężem, Tomaszem Pągowskim, ma dwóch synów. Od 28 stycznia 2011 roku jest żoną Magnusa Arnesena.

Zdjęcie

Z mężem Magnusem, fot.Kurnikowski   /AKPA
Z mężem Magnusem, fot.Kurnikowski  
/AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Aktorka wyemigrowała z Polski

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 87,

przeczytane przez: 130 osób Dodaj komentarz