Reklama

× m.pomponik.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Pomponika,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Paulina Młynarska

Piątek, 11 stycznia 2013 (10:51)

Ur. 15 listopada 1970 w Warszawie – polska aktorka, dziennikarka

Zdjęcie

Paulina Młynarska /Marek Ulatowski /MWMedia
Paulina Młynarska
/Marek Ulatowski /MWMedia

W 1986 zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Aliny w filmie „Kronika wypadków miłosnych” Andrzeja Wajdy. W wieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała w serialu erotycznym "Różowa seria".

W 1990 ukończyła Education comp w Paryżu. Ma podstawowe wykształcenie. Uczyła się w liceum, które w wieku 16 lat przerwała.

W Polsce zadebiutowała rolą Agaty Gabriel w serialu „Złotopolscy”, z której po kilku latach zrezygnowała z obawy przed „zaszufladkowaniem”.

Zajęła się wtedy dziennikarstwem, była m.in. wieloletnią korespondentką radia RMF FM w Zakopanem. Aktualnie związana ze stacją TVN Style, w którym prowadzi program „Miasto kobiet”.

Paulina jest córką Wojciecha Młynarskiego – znanego artysty kabaretowego, poety, satyryka i kompozytora. Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Była trzykrotnie zamężna. Ma córkę Alicję.

W dniu 26 maja 2007 poślubiła prezentera Radia PiN, Amerykanina Michaela Moritza, z którym po trzech latach się rozwiodła.

pomponik.pl

Plotki - Paulina Młynarska - (38)

 • Paulina Młynarska nie ma nawet matury

  Paulina Młynarska nie ma nawet matury

  • Czwartek, 16 sierpnia 2012 (10:04)
  Niewielu wie, że Paulina Młynarska swoją edukację zakończyła tak wcześnie. Ona sama nie ma jednak na tym punkcie żadnych kompleksów. "Nie zrobiłam matury, nie skończyłam studiów, ale to nie znaczy, że się nie uczyłam, że nie pracowałam nad sobą" - mówi w wywiadzie dla "Vivy!". Twierdzi, że lubi być "kolorowym ptaszkiem", choć jej niestandardowa ścieżka życiowa wielu "kłuła w oczy". To dlatego nie...czytaj więcej
 • Filip Chajzer i Paulina Młynarska ośmieszają blogerów modowych! "Zakompleksione snoby"

  Filip Chajzer i Paulina Młynarska ośmieszają blogerów modowych! "Zakompleksione snoby"

  • Środa, 9 października 2013 (09:38)
  Najpierw Filip Chajzer wkręcił blogerów modowych, pytając ich, co sądzą o pokazach Hansa Klossa czy Jana Gutenberga, teraz Paulina Młynarska skrytykowała ich dosadnie w swoim felietonie.czytaj więcej
 • Paulina Młynarska wściekła: Do świni, która zabawia się kosztem mojego taty: Znajdę cię!

  Paulina Młynarska wściekła: Do świni, która zabawia się kosztem mojego taty: Znajdę cię!

  • Wtorek, 6 maja (12:19)
  Wiadomość o tym, że ze stanem zdrowia słynnego tekściarza i pieśniarza nie jest najlepiej, zelektryzowała wszystkich. Paulina Młynarska postanowiła zabrać głos w sprawie chorego taty. Okazuje się(...) sławnym człowiekiem, w tym szpitalu leżą jeszcze inni bardzo chorzy ludzie, a lekarze mają coś lepszego do roboty niż opędzanie się od paparazzich" - wścieka się Młynarska.czytaj więcej

Zdjęcia - Paulina Młynarska - (18)

 • Paulina...
 • Paulina...
 • Paulina...
 • Dorota...
 • 42-letnia...

Wideo - Paulina Młynarska - (3)