Reklama

Marcin Hakiel

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 (10:40)

Ur. 6 czerwca 1983 w Gdyni) – polski tancerz zawodowy.

Zdjęcie

Marcin Hakiel /Andras Szilagyi /MWMedia
Marcin Hakiel
/Andras Szilagyi /MWMedia

Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę tańca "S". Jego najważniejsze osiągnięcia to IV miejsce w Pucharze Europy, X miejsce na mistrzostwach świata i wicemistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jego partnerką taneczną była Magdalena Soszyńska-Michno, a potem Blanka Winiarska.

Brał udział w I i II edycji programu "Taniec z gwiazdami".  W I edycji tańczył z Katarzyną Skrzynecką, zajmując czwarte miejsce. Z Katarzyną Cichopek wystąpił w II edycji programu, zdobywając pierwsze miejsce. W IX edycji wraz z Dorotą Deląg zajął 10. miejsce, odpadając w 3 odcinku.

W 2006 r. w parze z Katarzyną Cichopek wygrał finał finałów "Tańca z Gwiazdami" 1 września 2007 w parze z Katarzyną Cichopek reprezentował Polskę w 1. edycji Konkursu Tańca Eurowizji, który odbył się w Londynie.

Od 20 września 2008 jest mężem Kasi Cichopek, której był trenerem w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Mieszkają razem w Warszawie. 8 lipca 2009 urodził im się syn - Adam.

pomponik.pl

Plotki - Marcin Hakiel - (125)

 • Kasia Cichopek i <span class="highlight">Marcin</span> <span class="highlight">Hakiel</span> z grobowymi minami pod TVN!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z grobowymi minami pod TVN!

  • Wtorek, 29 grudnia 2015 (07:45)
  Kasia Cichopek w ostatnim czasie rzadko pojawiała się w mediach. Na szczęście w święta upomniały się o nią telewizje, bo chyba trudno o bardziej rodzinną celebrytkę w tym kraju. Producenci "Dzień Dobry TVN" zaprosili więc Cichopków do świątecznego stołu. Kasia udzielała porad, jak zachowywać się podczas Wigilii, a Marcin z kolei milczał i lekko się nudził. Dla aktorki z "M jak miłość" święta...czytaj więcej
 • Kasia Cichopek i <span class="highlight">Marcin</span> <span class="highlight">Hakiel</span> znaleźli sposób na kryzys!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znaleźli sposób na kryzys!

  • Wtorek, 2 czerwca 2015 (11:42)
  Jeszcze niedawno wydawało się, że czarnych chmur, które zebrały się nad małżeństwem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela (32 l.), nic nie rozwieje. Wszystko przez kredyt we frankach szwajcarskich(...) powstanie kolejna filia Akademii Tańca Hakiel w Warszawie. Będzie to już czwarta szkoła, tym razem na warszawskim Ursynowie, która z pewnością przyniesie zyski. "W lokalu trwają prace wykończeniowe...czytaj więcej
 • Kasia Cichopek i <span class="highlight">Marcin</span> <span class="highlight">Hakiel</span> wyjawili prawdę. Stracili...

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wyjawili prawdę. Stracili...

  • Wtorek, 4 listopada 2014 (08:01)
  Na temat wielkiej fortuny pary media rozpisują się od kilku lat. W końcu głos postanowili zabrać sami zainteresowani - Kasia Cichopek (32 l.) i Marcin Hakiel (31 l.).czytaj więcej

Zdjęcia - Marcin Hakiel - (84)

 • Kasia...
 • Katarzyna...
 • Katarzyna...
 • Katarzyna...
 • Katarzyna...

Wideo - Marcin Hakiel - (2)